סדנאות שוקולד ליום הולדת

סדנת שוקולד ליום הולדת הינה חוויה להורים ולילדים יחד! סדנת שוקולד שבה ההורים נחים ביום ההולדת והילדים… עסוקים!

כל תשומת הלב על הילד או הילדה שחוגגים יום הולדת שוקולד והחגיגה בעיצומה!

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנת שוקולד ליום הולדת זו סדנה שבה כולם כולל כולם עובדים, יום הולדת שבה כולם עסוקים בעשייה , כולם משתתפים וכולם כולל כולם יוצאים עם פרסים!

סדנאות שוקולד ליום הולדת – כיף גדול

 

למה סדנת שוקולד ליום הולדת?

סדנת שוקולד לימי הולדת מכניסה ניצוצות של אושר ושמחה, ממנה כולם יוצאים כמו מבוטיק שוקולד: מלאים בידע חדש, ביצירה אישית וחדשה שלא הכירו קודם, בעשייה מופלאה ובאריזה מהודרת מלאה מלאה בשוקולדים שהכינו בעצמם לכבוד יום ההולדת ממש.

ככל שגדלתי, וככל שגדלו ילדיי, כך הבנתי כמה משמעותי הוא יום ההולדת להורים ולילדים, וכמה מוכנים אנחנו ההורים והילדים להרחיק לכת לכבוד יום ההולדת בהתרגשות, בשמחה ובהשקעה…

אנחנו, ההורים למשל, מתכוננים ליום הולדת של ילדנו כחדשיים מראש, מחפשים רעיונות ליום הולדת שיהיו מספיק מקוריים, מיוחדים… מתכננים, מזמינים, קונים בגדים, קונים מתנה מפתיעה, אופים עוגה, קונים חטיפים, מזמינים פיצה, בודקים מפעילים לימי הולדת מושלמים לילד שלנו, ועוד ועוד סידורים לימי הולדת לילדים שלנו, סידורים מתישים (חייב לציין…)

ביום הולדת עצמו, ההתרגשות גדולה, אנחנו לא נינוחים במיוחד, יום כיף זה לא, פחדים וחששות בדקות שלפני.

אבל אז: כולם מגיעים, כולם נהנים, אחלה עוגת יום הולדת, סדנת שוקולד ליום הולדת נפלאה ומדהימה (:)), הילד שלנו קיבל מתנות יפות והוא בהחלט מרוצה מיום ההולדת. סדנאות שוקולד ליום הולדת שוברת את הקרח מהר מאד…

סדנאות נוספות:

יופי, אנחנו חושבים לעצמנו, אפשר לנשום לרווחה!

אלא ש… יום אחד בלבד אחרי סדנת שוקולד ליום הולדת שכזו, רגע לפני שההורים מספיקים להתאושש שהרי היתה סדנת שוקולד ליום הולדת מרגשת ביותר (:)), מבקש הילד שלנו לשמוע על הפעלות לימי הולדת, למה? לשנה הבאה! ומודיע לנו: "אני יודע איזו מתנה ליום הולדת אני רוצה בשנה הבאה!, ומתחיל לחפור…. בעוד שתים עשרה חודשים, בעוד אחת עשרה חודשים, בעוד עשרה חודשים….. דאאאאאאאי! , טירוף!

מה קורה?!, מה יהיה?! …. אנחנו חושבים, ומקווים שתוך מספר חודשים עניין היום הולדת יישכח … וחוזר חלילה…

יום הולדת זה חשוב אני מסבירה לעצמי כל שנה מחדש, ארבע פעמים בשנה (במקרה שלי), ילדים אוהבים ימי הולדת, ילדים אוהבים תשומת לב, ילדים אוהבים יום הולדת שוקולד בעיקר (:)) וילדים הכי בעולם אוהבים שחוגגים להם יום הולדת כי הם גדלו בשנה או יותר נכון כי הם הולכים לקבל הרבה הרבה הרבה מתנות.

והאמת, הם אמנם מטריפים אותנו, אבל אנחנו נעשה הכול, כולל הכול בשבילם, שיהיו מרוצים ושמחים ושתהיה להם חוויית ילדות של הורים שטיפחו אותם ושמחו איתם ואהבו אותם….. וכל זה….

מתכננים יום הולדת לבנות? 

ואם כבר בחוויות ילדות עסקינן, אז ניתן ואפשר בהחלט להתקשר אליי, שאגיע אליכם עם סדנת שוקולד ליום הולדת, ונחגוג ביחד יום הולדת שוקולד, לשמח אתכם את ילדכם וחבריהם עם סדנת שוקולד ליום הולדת שכולה חוויה של יצירה ועשייה ולמידה , וכולם משתתפים ושמחים ומתמלאים באמת באומנות וטעמים מופלאים ובהפעלות ליום הולדת מוצלחת, פעילויות לילדים מהנות ומרגשות, כי הפעלות לימי הולדת זה שוקולד של קוביות, חווית ילדות בלתי נשכחת, סדנת שוקולד שכולה עשייה, סדנת שוקולד של יצירה לילדים, יום הולדת שכולה ,אבל כולה, שוקולד!

דריך נוספת לפנק את אהוביכם היא בעזרת משלוחי שוקולד –  וספציפית מארזי שוקולד ליום הולדת. ליחצו לפרטים!

להזמנת יום הולדת שוקולד לחצו כאן

סדנאות שוקולד ליום הולדת שאפשר להכין בעצמכם עם הילדים!
הנה כמה רעיונות:

1. כל הילדים לובשים סינרים חד פעמיים וחובשים כובעי שף חד פעמיים.

2. כולם מתכנסים סביב השולחן.

3. מכינים כדורי שוקולד: כל 4-5 ילדים מקבלים תערובת מוכנה של כדורי שוקולד טעימים. לכל ילד צלחת אישית שלתוכה הוא מגלגל שלושה כדורים. כל כדור הוא טובל במטעמים כגון: קקאו, קוקוס ועוד … את הכדורים הוא מכניס לאריזה מיוחדת של כדורי שוקולד (אפשר גם שקית רגילה של כריכים).

4. כל ילד מקבל קאפקייק (עוגת שוקולד אישית) עליה הוא מורח ממרח שוקולד. על הממרח הוא מקשט בסוכריות-לב או סוכריות כוכב, או מעצב צורה של פנים בעזרת סוכריות עדשים ונחשים…

5. כל ילד מקבל שקית יומולדת, לתוכה הוא מכניס את כדורי השוקולד ואת הקאפקייק האישי שהכין.

משחקי שוקולד ליום הולדת שוקולד:

חטיף מהיר: משמיעים מוסיקת רקע. הילדים שיושבים במעגל מעבירים חטיף ביניהם, וברגע שהמוסיקה נעצרת – הילד שהחטיף בידו לובש כפפות, בעזרתן הוא צריך לפתוח את החטיף (סופרים לו בקול רם עד 25). אם יצליח – יזכה לאכול אותו.

קוביית שוקולד: הילדים שיושבים במעגל מעבירים ביניהם קוביה ומטילים אותה. כל ילד שיוצא לו 6, לובש תחפושת, ובעזרת סכין ומזלג בלבד מנסה לאכול מחפיסת השוקולד שנמצאת באמצע המעגל. בינתיים, הקוביה ממשיכה לעבור לילד הבא, שעלול לעצור את הילד הקודם כבר באמצע הלבשת התחפושת… וכך הלאה… מצחיק וכיפי!

מגדל עוגיות: מעבירים קוביית משחק, כך שכל ילד שיוצא לו למשל 2, נאלץ להוסיף 2 עוגיות למגדל. הילד האחרון שהוסיף עוגיות והמגדל לא התפרק עקב כך – זוכה בפרס… ואפשר להמשיך… ממש כיף!

טקס יומולדת: עם עוגת יומולדת משוקולד כמובן!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר