מתנות שוקולד לקד"מ

קשה להתחרות על לב הצרכנים והלקוחות שלכם אבל צריך להזכיר להם כל הזמן את הנוכחות שלכם גם אם אתם נותנים שירותים שהם זקוקים להם רק אחת לתקופה. להפך אפילו. זאת בדיוק הסיבה שבגללה אתם חייבים להזכיר לכם על קיומכם, גם כדי שיבואו לראות מה התחדש, גם כדי שימליצו עליכם לחברים ולאנשים אחרים, וגם כדי שיקנו אצלכם יותר בתכיפות. בדיוק לשם כך נועדו מוצרי קד"מ, מוצרי קידום מכירות שהם יצירתיים בדרך כלל בהגדרתם ולא חייבים להיות מוצרים ישירים שלכם. זה נכון שבעתיים כאשר מדובר בחברה שלא מוכרת מוצרים אלא שירותים.

הצעת המוצר המתוק מכולם – שוקולד איכותי ממותג

שוקולדים ממותגים כשהם מיוצרים ביד במפעל ייחודי כמו המפעל של שוקולד של קוביות, הם המוצר הכי מפתיע שתוכלו להפתיע בו את הלקוחות והקולגות שלכם. בדרך כלל נהוג לתת מוצרים מעולם העסקים, כמו דיסק און קי או עכבר למחשב, אבל כשאתם לא מעמיסים עליהם מוצר שנשאר אתם תמיד ולא בטוח שירצו להשתמש במוצרים ממותגים, שוקולד הופך להיות הבחירה היותר מפתיעה שישמחו בה.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתנות שוקולד לקד"מ

למה דווקא שוקולד לצורך קד"מ?

  • איכות מוערכת תמיד – איכות השוקולד מוערכת על ידי הלקוחות והעמיתים שלכם, וכשאתם משקיעים במוצר כזה שמורגש שהוא ייחודי ומשובח, זה מקרין על כל התדמית שלכם בכלל כנותני שירותים ומוכרי מוצרים. זה מוכיח להם שאתם משקיעים בהם ויש לכם טעם טוב שמשתקף בוודאי גם במוצרים שלכם.
  • זה לא נשאר הרבה זמן – נכון, אנשים רוצים לתת מוצר קד"מ שיישאר זמן רב כי זה כמו פרסומת מתגלגלת, אבל אחרים מרגישים שהצפה של המשרד והבית במוצרים ממותגים ומסחריים מדי זה קצת יותר מדי מובן מאליו. שוקולד מעולה שנגמר מהר ומה שנשאר ממנו מקסימום זו אריזה נחמדה ורב שימושית, הוא מוצר יעיל שמכבד את הסבלנות ואת תשומת הלב של הלקוחות שלכם מבלי להעיק עליהם בציפיות. לכן אם אתם מחפשים רעיון למתנות ממותגות תחשבו שוקולד!
  • מחירים בטווח רחב – אתם יכולים להסתפק במינימום של תשורה מתוקה וצנועה, ואתם יכולים ללכת על החבילה הכי יקרה כשי ללקוחות וקולגות מוערכים ואהובים במיוחד. הבחירה שלכם היא רב גונית בדיוק כמו היצע המוצרים בטווח מחירים רב שמתאימים לכל כיס.
  • מגוון רחב מאוד של מוצרים מעניינים – מפעל השוקולד מציע קו של מוצרים שיכול להיות הרבה יותר רחב מאשר הבונבוניירות הקונבנציונליות. בשילוב של תוספות והדפסים שונים זה יכול להיות כל דבר שתחליטו עליו, כולל אריזות מתכלות או כאלה שנשארות והופכות שימושיות גם לדברים אחרים שהלקוחות שלכם ירצו לעשות בהם.

קשה להתחרות על לב הצרכנים והלקוחות שלכם אבל צריך להזכיר להם כל הזמן את הנוכחות שלכם גם אם אתם נותנים שירותים שהם זקוקים להם רק אחת לתקופה. להפך אפילו. זאת בדיוק הסיבה שבגללה אתם חייבים להזכיר לכם על קיומכם, גם כדי שיבואו לראות מה התחדש, גם כדי שימליצו עליכם לחברים ולאנשים אחרים, וגם כדי שיקנו אצלכם יותר בתכיפות. בדיוק לשם כך נועדו מוצרי קד"מ, מוצרים קידום מכירות שהם יצירתיים בדרך כלל בהגדרתם ולא חייבים להיות מוצרים ישירים שלכם. זה נכון שבעתיים כאשר מדובר בחברה שלא מוכרת מוצרים אלא שירותים.

בנוסף למארזי שוקולד מתוקים, שוקולד של קוביות מציעה לכם מגוון סדנאות שוקולד שונות:

סדנאות שוקולד למבוגרים
סדנאות שוקולד לעובדים
סדנאות שוקולד למסיבת רווקות

ועוד..

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר