סדנת שוקולד משפחתית
כל המשפחה טובלת בשוקולד..., כייף אמיתי, צחוקים ואין ספק, מדובר בגיבוש משפחתי ואהבה אינסופית לשוקולד ואחד לשני. המשפחה שמגיעה אליי (או אני אליכם) ,לסדנת שוקולד משפחתית, פוגשת את חומר השוקולד כפי שמגיע מהמפעל וביחד אנחנו ממיסים את השוקולד, "מטמפררים" אותו ומתחילים ליצור: לפסל ולצייר, להכין שוקולדים בטעמים ובצירות,להכין טראפלס טעימים במיוחד, לגלגל ולטבול, להתלכלך ולטעום והכול בשוקולד. היתרון הגדול - ניתן לקיים סדנת שוקולד בבית. לא צריך לצאת לאף מקום!
Main Banner
סדנת שוקולד בבית סדנאות שוקולד משפחתיות סדנת שוקולד משפחתית יכולה להיות סדנת שוקולד לכבוד יום הולדת של סבתא או סבא או הנכד, סדנת שוקולד משפחתית יכולה להיות סדנת גיבוש משפחתית, סדנת שוקולד לתינוק חדש שנולד, לילד שהשתחרר מהצבא וכדומה.... לא חסרות סיבות לסדנת שוקולד משפחתיות. סדנת שוקולד כזו יכולה להתקיים בבית שלכם או אצלי. בסדנת שוקולד משפחתית שלי אני מתייחסת לכל אחד ואחת באופן אישי. אני דואגת לברר מראש על טעמים מיוחדים או צבעים או תחביבים במשפחה ומשתדלת להפוך את הסדנת שוקולד משפחתית למאוד אישית במטרה שהמשתתפים בסדנה ייהנו, יכייפו ויתגבשו ביחד (כמו שוקולד במקפיא).
אין ספק שהתרומה הגדולה ביותר לסדנת שוקולד משפחתית זה השוקולד עצמו, במיוחד שאני משתמשת בשוקולד מאוד איכותי מהטובים בעולם של חברת "קליבו". סדנת שוקולד סדנת שוקולד משפחתית אצלי בסטודיו או סדנת שוקולד בבית שלכם, היא סדנה שבה אנו עסוקים ביצירה ועשייה. כולם חובשים כובע ולובשים סינר ע"מ להיכנס לאווירה הנכונה, לאווירה משפחתית, מה שנותן תחושה של בית ,של חמימות ושל כייף אמיתי של "ביחד". והכול לזכותו של השוקולד!
במהלך הסדנה אני עוברת מהפתעה אחת להפתעה שניה, כולנו עסוקים ביצירה ובהכנת שוקולדים. במהלך סדנת שוקולד משפחתית, אני מסבירה על השוקולד ועל עץ הקקאו, מה שגורם לסדנת שוקולד המשפחתית להיות גם מעניינת מאוד. לקראת סוף סדנת השוקולד אנו אורזים את כל השוקולדים שהוכנו במהלכה, באריזות מיוחדות ומגונדרות במיוחד. גם את האריזה עצמה אנחנו מכינים במהלך הסדנא ובסיומה, כל אחד ואחת מבני המשפחה מקבל את האריזה האישית שלו ובתוכה כל השוקולדים שהכין. אם לא מדובר באירוע משפחתי מיוחד, אזי סדנת שוקולד משפחתי אצלי בסטודיו מותאמת לרוח התקופה: אם זה חג החנוכה, או חג פורים או חג הפסח, או סתם חופש גדול... את אריזת השוקולד אפשר לתת כמתנה לאדם שאנו אוהבים. מאוד מחכה לכם, קרן.
צלצלו עכשיו - 052-4305080 כשר