סדנאות שוקולד
סדנת שוקולד לילדים
חוגגים יומולדת, מחפשים רעיון יצירתי להפעיל את הילדים בחופש? בדיוק בשביל זה יצרנו סדנת שוקולד לילדים. אם אתם מחפשים פעילות יצירתית לילדים בה ניתן להפעיל את כל החושים בצורה מהנה, יצירתית, צבעונית בה כל ילד יעלה חיוך גדול על פניו – סדנאות שוקולד לילדים הן התשובה. סדנאות שוקולד לילדים הן פעילות המאפשרת לילדים לגעת, להריח, לטעום, ללמוד לחקות, להקשיב, ללמוד ואפילו מותר ואף רצוי להתלכלך בה. סדנת שוקולד לילדים ניתן לקיים בכל מקום: בבית, בחצר, בפארק, בגן עם שאר הילדים או בסטודיו שערוך לכך. סדנת שוקולד לילדים מתקיימת בין שעה וחצי לשלוש שעות, תלוי בגילם של הילדים.
Main Banner
סדנאות שוקולד לילדים אם אתם מחפשים פעילות יצירתית לילדים בה ניתן להפעיל את כל החושים בצורה מהנה, יצירתית, צבעונית בה כל ילד יעלה חיוך גדול על פניו – סדנאות שוקולד לילדים הן התשובה. סדנאות שוקולד לילדים הן פעילות המאפשרת לילדים לגעת, להריח, לטעום, ללמוד לחקות, להקשיב, ללמוד ואפילו מותר ואף רצוי להתלכלך בה. סדנת שוקולד לילדים ניתן לקיים בכל מקום: בבית, בחצר, בפארק, בגן עם שאר הילדים או בסטודיו שערוך לכך. סדנת שוקולד לילדים מתקיימת בין שעה וחצי לשלוש שעות, תלוי בגילם של הילדים.
אז מה עושים בסדנה? סדנת שוקולד לילדים בדרך כלל תתחלק לשני חלקים. החלק הראשון תמיד יכלול הסבר קצר, אינפורמטיבי על מה הוא שוקולד?, מאיפה הוא מגיע אלינו? איך מכינים אותו?. ההסבר ישולב עם התבוננות של הילדים ביצירות שוקולד שונות לדוגמא מפל שוקולד או בית משוקולד. ההסתכלות מפתחת אצל הילדים סקרנות, אתגר ורצון להכין משהו דומה משלהם. החלק השני הוא החלק היצירתי בו יש מגוון רחב של אפשריות. ניתן לצייר עם הילדים באמצעות שוקולד, להכין סוכריות שוקולד על מקל, ארטיקים משוקולד, מפל שוקולד, משחקים בין סוגי שוקולד בטעמים ובצבעים שונים, הכנת פרלינים אישיים ועוד. חלק זה מלווה בטעימה של סוגי שוקולד שונים ומפתח לילדים את חוש ההבחנה. כמובן שבסיומה של סדנת שוקולד לילדים כל ילד הולך הביתה עם היצירה השוקולדית שהוא הכין. סדנאות שוקולד לילדים – הנאה משולבת עם עשייה.
סדנת שוקולד לילדים היא חוויה בלתי נשכחת בה כל ילד מתנסה בעצמו ונהנה מעולם שלם שכולו שוקולד. הסדנה מספקת כובעי שף, סינרים לילדים ומעניקה לכל ילד תחושת עצמאות המאפשרת להם להרגיש ביטחון תוך כדי לימוד, חיקוי וחזרה. סדנאות שוקולד לילדים משלבות עשייה יחד עם כייף והנאה ויכולות להתבצע בגילאים קטנים יותר גם יחד עם ההורים. סדנאות שוקולד לילדים מאפשרות להם לגלות ולהיחשף לעולם חדש מלא בתוכן ושמחה.
צלצלו עכשיו - 052-4305080 כשר