סדנאות שוקולד
סדנאות שוקולד לעסקים וחברות
סדנאות שוקולד לעובדים - ערב גיבוש מצחיק ומהנה ביותר לעובדים סדנאות שוקולד לחברות בהן כל העובדים טובלים בשוקולד... ערב גיבוש לעובדים עם שוקולד... לא סתם שוקולד... שוקולד בלגי איכותי וטעים ביותר סדנת שוקולד לעובדים הינה חוויה איכותית, יוקרתית, מצחיקה ומהנה!
Main Banner
אצלנו, בשוקולד של קוביות, מדובר בסדנה שהיא חוויה שבהחלט מגבשת את העובדים בעקבותיה. סדנאות שוקולד לחברות, המסבירות קצת על השוקולד ועץ הקקאו אך מדובר בסדנה חווייתית ולא לימודית. אנו עורכים סדנאות גדולות גם עבור 100-200 איש ויותר! כולם כולל כולם משתתפים בסדנה, לובשים סינרים ומתחילים בעבודה...יוצרים בשוקולד, מציירים ומפסלים, מגלגלים וטובלים, מתלכלכים וטועמים שוקולד ... והרבה! אין ספק, סדנאות שוקולד לעובדים הוא ערב גיבוש לעובדים מיוחד במינו, מצחיק ומגניב ומהנה! , גיבוש אמיתי ואהבה לשוקולד ואחד לשני. סדנת שוקולד לעובדים בערב גיבוש היא הזדמנות נפלאה לפגוש את מר שוקולד כפי שמגיע מהמפעל, טועמים פתיתי שוקולד בכל הצבעים: ביחד!, לובשים סינרים: ביחד!, חובשים כובעים: ביחד!, שומעים הסברים על השוקולד: ביחד!, וקדימה לעבודה: מכינים שוקולדים.... ביחד!, טועמים פונדו: ביחד!, נראה לי שמיצינו את ה"ביחד!"... אה כן, וגם מתלכלכים: ביחד!
סדנאות שוקולד לעובדים - כל היתרונות שכדאי להכיר בסיומו של ערב גיבוש לעובדים שכזה, כל אחד ואחת אורזים את השוקולדים שהכינו ביחד כמובן, לאריזה אישית הפעם ונהנים באופן אישי מכל השוקולדים... גם הפעם, השוקולד שלי טעים במיוחד, מאוד בלגי ומאוד איכותי מהטובים בעולם של חברת "קליבו". מתגבשים בערב מיוחד שכולו שוקולד עם שוקולד של קוביות! אני מגיעה לא מעט לערבי גיבוש לעובדים בחברות ועסקים, התוצאות נפלאות והכול לזכותו של השוקולד!
במהלך ערב שוקולד לגיבוש עובדים, אנו עסוקים בפעילויות שוקולד שדרכן ניתן ללמוד על השוקולד ושימושיו הרבים, גם אנחנו אוהבים מתנות ואם אפשר מתוקות כמו שוקולד... במהלך ערב גיבוש לעובדים, אני מסבירה על השוקולד, על עץ הקקאו וקצת על טימפרור השוקולד, דבר שמוסיף עניין ונושא ליום כיף שלכם. ומתכונים? בחינם!
צלצלו עכשיו - 052-4305080 כשר