סדנת שוקולד למסיבת רווקות
מחפשות אטרקציה מעניינת, מפתיעה ומתוקה למסיבת הרווקות של החברה הטובה? סדנת שוקולד היא הפתרון האידיאלי והמהנה ביותר. נכון לשנים האחרונות, מוצעות סדנאות שוקולד ייעודיות המותאמות לאירועים שונים, כמו לשל סדנאות שוקולד למסיבת רווקות. על מה מדובר? התחילו לקרוא!
Main Banner
מה בסדנת שוקולד למסיבת רווקות? סדנת שוקולד למסיבת רווקות מיועדת ומכוונת להביא את כולכן לידי יצירה ועשייה בשוקולד, להנות ולחוות, ולטעום שוקולד… הרבה שוקולד!. סדנת השוקולד מתחילה בסינרים וכובעים לכל הרווקות, ממשיכה בהכנת יצירות שוקולד שאתן מכינות בעצמכן וכוללות ציור, פיסול, זילוף והוספת מטעמים לשוקולדים שלכן. בסדנת שוקולד, כולן כולל כל הרווקות, לוקחות חלק פעיל בסדנה ויש הרבה עבודה… טעימה בעיקר… ברקע יש פונדו שוקולד מהמם , יוקרתי ואיכותי. בסדנה זו אתן מקדישות יצירה משוקולד (הפתעה) לכלה! והיא לא היחידה שיצאת עם הפתעות שוקולד: כל אחת מכן יוצאת עם אריזה אישית ומהודרת מאוד! ממש כמו מ"בוטיק שוקולד" אמיתי. ובבתוך האריזה, השוקולדים שהכנתן במהלך סדנת שוקולד למסיבת רווקות. סדנת שוקולד למסיבת רווקות של "שוקולד של קוביות" היא איכותית ומגונדרת! מושקעת ,מאוד מאורגנת , חוויתית , כייפית, שווה! שווה ביותר לעבור איתי סדנת שוקולד, מדובר בסדנה איכותית עם שוקולד בלגי ברמה הגבוהה ביותר, מאוד יצירתית, יש השקעה של חומרים נוספים חוץ משוקולד, מה שמשפיע על ההנאה בסדנה ועל יוקרתה. סדנת שוקולד למסיבת רווקות מתקיימת בסטודיו שלי או בבית הלקוח ואתן, רווקות יקרות, מאוד מוזמנות!
מסיבת רווקות מתוקה מסיבת רווקות היא מסיבה אותה מארגנות חברותיה הטובות של הכלה כשבוע ימים טרם חתונתה. המטרה של עריכת מסיבה זו היא לחגוג את ימי הרווקות האחרונים של הכלה וזאת על ידי כל מיני אטרקציות מהנות, כמו למשל סדנאות שוקולד למסיבת רווקות. בסדנה זו כל משתתפות המסיבה יקבלו סינרים וכובעים מיוחדים ויתחילו במלאכת הכנת מטעמי שוקולד מסוגים שונים. משתתפות מסיבת הרווקות תלמדנה לצייר בשוקולד, לפסל בשוקולד ולבצע פעולות נוספות שכולן קשורות ליצירה בשוקולד איכותי טעים וריחני. המשתתפות יעסקו בהכנה וטעימה של השוקולד וכל אחת תוכל להחליט האם היא מעוניינת ביצירת טבלאות שוקולד בטעמים שונים, טראפלס איכותיים משוקולד בלגי יוקרתי ואבקת קקאו, פרלינים, פרחים של שוקולד ועוד. בנוסף לכל אלו, הפינוק המיוחד של סדנת שוקולד למסיבת רווקות הוא מרק שוקולד העשוי שוקולד ושמנת ומוכר גם בשם 'פונדו שוקולד'. בסיום הסדנה כל חברה תעניק חבילת שוקולדים פרי יצירתה באריזה מהודרת לכלה.
סדנת שוקולד למסיבת רווקות – הנקודות החשובות התאמה לכל קהל יעד – סדנאות שוקולד למסיבת רווקות מיועדות לכל לנשים בכל גיל, אם הכוונה היא לנשים צעירות ואם לבשלניות ותיקות שהתכנסו לחגוג את מסיבת הרווקות לחברה הטובה שמצאה את אהוב ליבה פעם נוספת והחליטה לפתוח פרק שני בחייה. מיקום – יש אפשרות של הגעה לסטודיו בו נערכות הסדנאות או הזמנה של המומחית לשוקולדים אליכן לצימר או לכל מקום בו החלטתם לקיים את מסיבת הרווקות. מנחה – המומחית שמעבירה את סדנאות השוקולד תמיד תהיה בעלת ניסיון רב בכל הקשור אל יצירה באמצעות שוקולד ובאמתחתה, סדנאות רבות. שוקולד– השוקולד תמיד יהיה שוקולד איכותי המותאם לסוג היצירות אותן מעוניינים להכין כמתנה לבעלת השמחה לה חוגגים את המסיבה. מומחים משתמשים בסוגי שוקולד שונים הידועים כטובים ביותר בעולם, כמו למשל השוקולד של חברת קליבו. יצירה ומתנה – יצירות השוקולד אותן מכינים במסגרת מסיבת הרווקות מיועדות לשמש כמתנה לחברה שעומדת להתחתן. מסיבה זו חשוב לוודא שהמומחית שמעבירה את הסדנא מתחייבת להביא אריזות מהודרות בהן ניתן לסדר את השוקולדים ולהגיש לחברה הטובה כמתנה.
צלצלו עכשיו - 052-4305080 כשר