מתנות לבר מצווה

כאשר אתם מתכננים אירוע כמו אירוע בר מצווה, ישנן מגוון מתנות שאתם יכולים לתת לאורחים. בין המתנות הם מחזיקי מפתחות, ברכת הדרך, ועוד. אבל כאשר אתם רוצים מתנה מקורית וגם טעימה אתם יכולים להשאיר לאורחים מתנה מתוקה במיוחד!

מתנה זאת היא מתנת מבית 'שוקולד של קוביות' המומחים במארזים לבר או לבת מצווה. המתנה היא מתנה קטנה וחביבה לאורחים שהגיעו להשתתף בשמחה שלכם והיא יכולה לשמש כאות תודה והערכה רבה ממכם אליהם. המתנה משאירה את האורחים עם טעם טוב גם מהאירוע וגם מהמתנה.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איזה מארזים ישנם לבר או לבת המצווה?

לשוקולד של קוביות ישנם מגוון מארזים מתוקים ומקוריים ביניהם: מארז בת מצווה וורוד וחינני, מארז בר מצווה באריזה מפנקת דמוי מזוודה יפיפייה ומתוקה, כדור צבעוני מלא ומגרה, אריזות מוזהבות ויוקרתיות מלאות שוקולדים בלגיים איכותיים, אריזות סוכריות באדום ולבן, צנצנת סוכריות לשנה מתוקה ועוד.

מדוע אריזות השוקולד שלנו כה פופולאריות?

אריזות השוקולד שלנו הינן פופולאריות משום שהן טעימות, מיוחדות, ארוזות בקפידה, הן בעלות הקדשה אישית ומותירות טעם מיוחד ואיכותי של עוד. האריזות הן מתנה נפלאה לבר או לבת המצווה, וכיף מאד לקבל אותם באירוע שכזה. לאחר האירוע כל אחד יכול ליהנות מקופסת שוקולדים מתוקה ונעימה שממתינה לו כפינוק מושלם.

מתנה אטרקטיבית

אז אם אתם מחפשים מתנה אטרקטיבית לאורחים שלכם, שתהיה איכותית ובמחיר משתלם – האריזות שלנו הן מתנה מושלמת עבורכם!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר