מארז שי לחג לעובדים משוקולד – למה זה כדאי

אם בעבר בעלי עסקים רבים התלבטו אם לתת שי לחג לעובדים, כיום כל עסק שמעריך את עובדיו מעניק להם שי לחג ואין עוררין על נקודה חשובה זו. הדילמה הרווחת כיום היא מהו אותו שי לחג לעובדים שיתאים להם. בכתבה זו נגולל בפניכם מדוע שוקולד אידיאלי כשי לעובד. הבה נתחיל..

חבילות שי לחג לעובדים – מחפשים את המוצר הנכון

המטרה של כל מעסיק שמעניק מתנה לעובד לרגל חג או כל אירוע משמח אחר היא לתת לעובד תחושה שמקום העבודה ומעסיקו מעריכים אותו ומרוצים מהעבודה אותה הוא מבצע. המתנה אותה יש לבחור חייבת להתאים לתקציב של העסק ולמכנה המשותף הרחב  ביותר של עובדי העסק. שוקולד עונה על דרישות אלו ויכול להוות שי לחג לעובדים מצוין.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שוקולד – הבחירה הנכונה

רוב האנשים אוהבים שוקולד איכותי ותמיד ניתן להתאים את גודל המארז ותכולתו לתקציב של העסק. שוקולד של קוביות מציעים מארזי שוקולד לעובדים, מוסדות וארגונים. ניתן לבחור מארז שוקולדים מתוך קטלוג קיים בהתאמה לתקציב העסק או להחליט על הזמנה בהתאמה אישית בה צוות העסק ירכיב את מארז השוקולדים בהתאם לדרישותיו של הלקוח. בנוסף, יש אפשרות לרכוש מארזי שוקולד מיוחדים לעובדים בהתאם לסוג האירוע אותו הם חוגגים, כמו למשל יום הולדת, הולדתו של ילד, פרישה לגמלאות ועוד.

מארזי שוקולד לכל אירוע

חבילות שי לחג בדמות שוקולד מתאים לכל אירוע ולכן ניתן להחליט שאותן מתנות שהחברה תעניק לעובדיה יהיו מתנות שוקולדיות מכל מיני סוגים המוזמנות ממקור אחד שיכול לספק את כל הקשור אל שוקולד, אם מדובר על מארזי שוקולד, סדנאות שוקולד למנהלי החברה, סדנת שוקולד לערבי גיבוש של החברה ועוד. ניתן ליצור באמצעות שוקולד קינוחים וממתקים טעימים ושובי עין במגוון צורות ולכן שוקולד אידיאלי גם בתור שי לחג לעובדים. בנוסף, תמיד ניתן להתאים את המארז לתקציב ולהחליט על מארז ייחודי לכל אחד מחגי השנה וכן לאירועים שונים של העסק, כמו למשל אירוע השקת מוצר (ניתן להזמין שוקולד בצורה דומה למוצר), אירוע העובד המצטיין (הזמנת שוקולד בצורת לוגו העסק, שמו של העובד או תפקידו במערך הפעילות של העסק) ועוד

דבר אחרון אותו חשוב לזכור הוא שרוב האנשים מעדיפים שוקולד לא רק בגלל שמדובר על קינוח מתוק וטעים אלא גם משום היתרונות הבריאותיים המשוייכים לשוקולד המריר האיכותי, כמו למשל העובדה שהשוקולד עשיר באשלגן, ברזל, אבץ ועוד כל מיני חומרים מזינים וחשובים, הוא יכול לתרום להסדרת לחץ הדם, לשפר את זרימת הדם, לעזור במניעת שבץ, לשפר את מצב הרוח, להוריד במשקל, הוא מכיל נוגדי חמצון שמגנים מפני סרטן והזדקנות וזוהי רק תחילתה של רשימה ארוכה מאוד של יתרונות. כל אלו מובילים למסקנה שבחירת שוקולד בתור שי לחג לעובדים, היא הבחירה הטובה ביותר.

חבילות שי לחג לעובדים – שוקולד של קוביות.

צרו קשר עכשיו 

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר