סדנאות שוקולד לקבוצות גדולות

פעמים רבות אנו מנסים לחשוב על רעיון מקורי שיסייע לנו לגבש ולהפעיל קבוצה גדולה של אנשים. אחד הדברים הכי חשובים בפעילות קבוצתית הוא הנושא של לעשות דברים ביחד, לפעול ביחד, לשתף ולאפשר לכל אחד בקבוצה, להרגיש כאילו הוא חלק בלתי נפרד ממנה וכמובן להביא את עצמו לידי ביטוי מעשי. סדנאות שוקולד לקבוצות גדולות הן בדיוק הרעיון שאותו אתם מחפשים.

באמצעות מגוון של הפעלות ומשחקים שכולם כמובן עוסקים בשוקולד – אחד מחומרי הגלם המופלאים שיצר עבורנו הטבע, ניתן לממש מגוון של מטרות אותן אנו מגדירים לפני אירוע קבוצתי מגבש שכזה. אז אילו סוגי קבוצות גדולות קיימות?

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם
  • דיירים בבית אבות או בבית דיור מוגן – כן גם מבוגרים אוהבים שוקולד וזה הזמן לארגן עבור אותם אנשים סדנת שוקולד מופלאה ומעוררת חושים. במהלך הסדנא יקבלו הדיירים מידע מקצועי על נפלאותיו של הקקאו וילמדו להכין בעצמם מספר ממתקים מיוחדים משוקולד וגם ליהנות מהם, לטעום ולהריח. סדנאות שוקולד הם רעיון נהדר בתור מתנת יום הולדת למבוגרים.
  • קבוצה גדולה של עובדים – אם אתם בעלים של חברה גדולה, עסק, מפעל או ארגון, באמצעות סדנת שוקולד לקבוצות גדולות תוכלו ליצור אינטרקציה בין העובדים ומנהלי המחלקות, לאפשר להם ללמוד על תהליך הטמפרור של השוקולד, להכיר את טעמו, ריחו, צבעו ומרקמו של השוקולד הבלגי הקלאסי – חוויה שמפעילה את כל החושים. סדנת שוקולד לעובדים היא ללא ספק הפתרון המושלם ליום גיבוש מפנק.
  • קבוצה גדולה של ילדים – אם הילדים שלכם נמצאים באיזשהו קבוצה גדולה בה יש עוד הרבה ילדים כמו למשל תנועת נוער, ארגון התנדבותי או מיזם חברתי – סדנת שוקולד לקבוצה גדולה של ילדים, תכניס אותם לעולם מרתק שעוסק כולו בשוקולד. הסדנא תאפשר לילדים להכין שוקולד אמיתי ביחד, לגלות את סודותיו של פונדו השוקולד ולתבול בעצמם שלל פירות וממתקים.

לסדנת השוקולד באופן כללי ולסדנאות שוקולד לקבוצות גדולות בפרט יש אינספור יתרונות. מדובר בחוויה בלתי נשכחת בה כל החושים לוקחים חלק, חוויה שמאפשרת לגעת, להקשיב, להריח ולטעום, בקיצור חוויה מופלאה ששווה להכיר אותה לאנשים שחשובים לכם וליצור עבורם יום חד פעמי מלא בשוקולד.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר