סדנאות שוקולד לקבוצות קטנות

חוגגים לבן או לבת יום הולדת?

מנסים לארגן יום גיבוש למשרד?

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חושבים על רעיון ליום שכולו משפחה?

סדנאות שוקולד לקבוצות קטנות הן שילוב בין הפתעה, יצירתיות, מחשבה המאפשרים חיבור מושלם בין אנשים.

סדנאות שוקולד לקבוצות קטנות מציעות כניסה לעולם שכולו מריח, נשמע, מרגיש ומכיר כמו שוקולד בלגי איכותי שנמס בפה וחושף את הקבוצה ל״מאחורי הקלעים״ של חומר הגלם המופלא הזה.

  • סדנאות שוקולד לימי הולדת – ילדים הרי מאוהבים בחומר הגלם הזה שנקרא שוקולד ובכל הזדמנות הם מנסים ״לגנוב קוביה״. הם לא תמיד יודעים מה מסתתר מאחורי החפיסה הצבעונית ולכן חגיגת יום הולדת זו הזדמנות מדהימה לשים את הילד במרכז העניינים ולחבר את החברים הקרובים אליו למגוון פעולות שכולן קשורות לשוקולד.
  • סדנאות שוקולד לימי גיבוש – סדנת שוקולד לימי גיבוש היא הזדמנות מצוינת לחבר בין אנשים. החויה היא חויה משותפת המאפשרת לכל אחד ואחת בקבוצה לבוא לידי ביטוי באופן עצמאי ובאופן משותף – חיבור שנוצר באופן טבעי בין אם מדובר בקבוצה של עובדים במשרד, קבוצת מוכרים בחנות או כל גרעין אחר שדרוש בו חיזוק ותחושה שקיימת עבודת צוות, אותה ניתן לחזק בסדנא.
  • סדנאות למסיבת רווקות – סדנא המשלבת משחקי שוקולד, אלכוהול ועוד המון הפתעות למשתתפות. סדנא ששמה את הכלה במרכז העניינים ויוצרת תחושה של התרגשות, שמחה וחיבור בין הבנות הלוקחות חלק בסדנא.

כל הסדנאות שמות את השוקולד במרכז ודרכן ניתן יהיה להבין קצת יותר על מאיפה בכלל מגיע אלינו השוקולד ומה נחשב לשוקולד אמיתי. כל סדנא מותאמת באופן ספיציפי לקהל היעד שלה ומתוכננת בהתאם למטרות שהגדירו לעצמם המתכננים.

הסדנא היא למעשה חוויה של פעם בחיים, חוויה המפגישה בין אנשים ויוצרת רגעים בלתי נשכחים שכולם סובבים את העולם המופלא שיוצר השוקולד. השילוב בין פיסות מידע חיוניות, הומור, מקצועיות, דיוק ועשייה משותפת הוא זה שיוצר אוירה משחררת, שיתוף פעולה ואחדות בין הנוכחים בסדנא.

עסוקים מדי על מנת לקיים סדנה? אפשר לשלוח את השוקולדים ישירות אליכם! קיראו עוד על מארזי שוקולד ליום הולדת וכן מארזי שוקולד.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר