שלכם באהבה: מתנות שוקולד ליום המשפחה

בעבר היו חוגגים את יום המשפחה בתור יום האם בכדי לציין את הערכתנו ואהבתנו האינסופית לאמנו שדואגת ומתמסרת אלינו לאורך כל השנה. עם השנים, חלו כל מיני שינויים במבנה ובתא המשפחתי, מה גם שהיום מרבית האבות לוקחים חלק פעיל בגידול הילדים ובדאגה למשימות הבית השונות, מבשלים, מנקים, לוקחים את הילדים למסגרות החינוכיות, לגני הילדים, לרופא כשצריך ולכן יש חלוקה די שווה.

בשונה מבעבר, תקופה בה הנשים היו נשארות בבית לטפל בילדים ולדאוג לבית, רוב האמהות היום יוצאות החוצה לעבוד או מנהלות עסק עצמאי משל עצמן, לכן העזרה שוות מאזניים. יום המשפחה הוא היום שבו אנו מבלים אחד לצד השני, יום שבו כל האחים, ההורים ולעתים גם הסבים והסבתות נפגשים יחד ומקיימים מאין פעילות גיבוש.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

במהלך השנה, לא פשוט לכנס את כולם ביחד: האחד נמצא מרבית היום בבית הספר ומשם ישר לתנועת הנוער, השנייה נמצאת בגן עד חמש, משחקת קצת למטה עם החברים, מקלחת, ארוחת ערב ולמיטה, ההורים עסוקים במשימות העבודה ועושים תורנות מי בבית בכל יום ולכן זוהיא הזדמנות מופלאה לבלות ביחד, לספר קצת על מה שעובר על כל אחד מאיתנו ולהעניק אחד לשני מתנות ליום המשפחה.

שלכם באהבה: מתנות שוקולד ליום המשפחה

מתנות ליום המשפחה לגני ילדים

הגן הוא המקום שבו מציינים את שבוע המשפחה. במהלך אותו שבוע מזכירים בגן את החשיבות של הקשרים המשפחתיים וכל ילד מספר על המשפחה שלו. מספרים על האחים והאחיות, על ההורים, במה הם עובדים, על הבית שלנו, איפה אנחנו גרים, מה אנחנו נוהגים לעשות ביחד בשבתות ובחגים… בנוסף, בגו מקיימים מגוון של פעילויות יצירה, פעילויות מוזיקליות לכבוד המשפחה, שרים שירי משפחה ומספרים סיפורים הקשורים למשפחה. בנוסף, בכל גן תתכנס המשפחה ביחד לערב משפחתי מרגש.

זהו יום שבו מתקיים קשר הדדי בין הילדים, ההורים והצוות. באותו יום מקיימים מגוון של פעילויות כמו למשל מסבירים מה מקור שם המשפחה שלנו, מקיימים שאלות שעשועון בקרב בני המשפחה, עושים יצירה משותפת אותה נוכל להניח במקום כלשהו בבית או לתלות על המקרר ועוד. אם אתם מחפשים מתנות ליום המשפחה לגני ילדים, מארזי שוקולד מהודרים יכולים להיות מתנה נפלאה לכל בני המשפחה. ניתן לבחור בין מארזי שוקולד קטנים, בינוניים או גדולים מקושטים במגוון של צבעים וצורות, סרטי משי ועוד. השוקולדים בתוך המארזים מיוצרים מ- 100% שוקולד בלגי בוטיק של חברת קליבו. ניתן לבחור בין פתיתי שוקולד, שוקולד בצורות, טבלאות שוקולד ועוד.

כל השוקולדים מיוצרים עבודת ידי בסטודיו שלי בכרכור כאשר לאורך כל התהליך מושקעת המון מחשבה, יצרתיות ואהבה. מארזי שוקולד איכותיים בתור מתנות שוקולד ליום המשפחה הם משהו ללכת איתו הביתה ואחר כך להנות כולם משוקולד בוטיק איכותי וטעים.

אולי יעניין אתכם גם:

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר