מתנות שוקולד למילואים

לכל החיילים היוצאים למילואים יש תמיד פנטזיות מושלמות על האוכל והצ'ופרים שמחכים להם, כשברור להם שאין שום סיכוי לאכול נורמלי ובצורה סדירה. האוכל הצה"לי אמנם מזין והם בוודאי יצירתיים אתו, אבל בשורה התחתונה הם לא מצפים ליותר מדי אנינות ותחכום במטבח הצה"לי. יחד עם כל מה שהם לוקחים אתם למילואים, לא משנה לאיזו תקופה, הם מכינים אתם לרוב גם תיק של צ'ופרים ושל הנאות קטנות, שילוו אותם ויקלו עליהם את התקופה.

מזג אוויר מצוין לקחת שוקולד גם למילואים

כעת, בימים ההולכים ומתקררים אפשר להוסיף לזה גם צ'ופרים ודברים טובים שמזג האוויר הזה מיטיב אתם, כמו שוקולדים טובים עבודת יד. זה נכון במיוחד למי שיהיה בתנאים סבירים ועוד יותר נכון למי שנמצא בשדה ומזג האוויר המתקרר מיטיב עם השוקולדים ומשמר אותם באיכות מעולה. עם זאת, סביר להניח שיקשה עליהם לשמור על השוקולד שלם לאורך זמן, משום שהם יהיו הראשונים שיפנקו אותם בימים אלה. זה הזמן להכין כמויות נוספות ולהכין להם אותם בחופשות הקצרות או בביקורים שלכם אצלם בשדה, כדי לפנק אותם במיוחד אם אין להם אפשרות לשמור דברים טובים כאלה לאורך זמן בתנאים שבהם הם נמצאים שם.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתנות שוקולד למילואים

האיכויות של שוקולד עבודת יד קוסמות למבוגרים

אין חייל אחד שלא היה רוצה שוקולד מצוין, ממתקים נהדרים ומפנקים, במיוחד כאלה שעשויים בעבודת יד מחומרים מעולים שהטעם שלהם באמת ייחודי. שוקולד של קוביות מציעים לכם מגוון פרלינים וטבלאות שוקולד למבוגרים שנעשות בקפדנות וארוזים באריזות נוחות לבחירתכם, שתוכלו להעביר לחיילים שלכם באהבה. אם תשאלו מבוגרים על שוקולד איכותי ומשובח שיש לו טעמים אקזוטיים ומקוריים, הם בוודאי ישמחו לטעום ממנו או לקחת אותו למילואים ולחלק לחבר'ה שמשרתים אתם. זוהי אחת ההנאות הבסיסיות של המילואימניקים ליהנות מהפינוקים הייחודיים שכולם מחכים להם. לגיטימי לצפות גם לשוקולד כזה שניתן להם באהבה רבה כל כך.

סדנאות שוקולד שבהן תכינו שוקולד מעולה למילואימניקים שלכם

איך נכין מתנות שוקולד למילואים? השוקולד מיוצר במפעל ייחודי שבו גם מעבירים סדנאות שוקולד למבוגרים ולאנשים שלומדים להכין אותם ויכולים להמשיך לעשות זאת בביתם. כך שאם תרצו לפנק את החיילים הפרטיים שלכם אפילו יותר, בואו לקחת את אחת הסדנאות הנהדרות שלנו שבהן תלמדו להכין שוקולד בטעמים ובמרקמים שונים, כמו שאתם יודעים שבני הבית שלכם אוהבים. את השוקולדים האלה תוכלו לארוז באריזות שונות שיתאימו לטלטולי הדרך, להוסיף לזה פתקי ברכה שונים ולהפתיע את המילואימניקים שלכם באהבה ובצ'ופרים נוספים, ולהביא להם את זה עד הבסיס שבו הם משרתים.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר