מתנות שוקולד לעולים לכיתה א'

הילדים הנפלאים שלכם עושים את הצעד הכי חשוב שלהם מאז שנכנסו למערכת החינוך והם עולים לכיתה א' עם כל ההתרגשות והחששות. אחד הדברים שהקטנטנים לא מבינים בדרך כלל הוא את מיעוט הזמן להנאות ולמשחקים, ולוקח להם זמן להתרגל לעובדה שמדובר במערכת שבה אין כמעט הפסקות וזמן רב למשחקים, ושרוב הזמן מוקדש לעבודה. בהקשר זה, מצער אמנם ללמוד את עובדות החיים שבית ספר לא מלמד ילדים ליהנות מהעבודה ומההישגים שלהם, אבל יש דרכים נוספות לצ'פר אותם ולשמור אצלם על הקשר שבין עבודה להנאה ולתוצאות מענגות.

סדנאות שוקולד לילדים

אחת ההנאות היא ליצור מוצרים בעצמכם, ואת זה ילדים לוקחים אתם לכל החיים. הנאות אלה נשמרות ונמשכות גם בסדנאות שוקולד לילדים של מפעל הבוטיק – שוקולד של קוביות, כאשר הם יכולים לבלות זמן איכות עם המשפחה והחברים גם בזמן שנת הלימודים. אין דבר יותר מהנה מבחינתם מאשר לראות שיש עדיין שעות מחשק וכיף גם אחרי השעות הארוכות והמפרכות בכיתה א'. זוהי ההזדמנות שלכם לתת להם שעות של כיף שבסופן גם תלמדו להכין שוקולד גם בבית, וגם תצאו עם קופסאות של מוצרי שוקולד שיוכלו לקחת אתם לכיתה. הרי אין דבר מהנה יותר מאשר להשוויץ בתוצאת העבודה הנפלאה שלהם בסדנה, ועוד להתלכלך בשוקולד מבלי שיכעסו עליהם. נשמע כמו בילוי זמן אידיאלי שרק יתרונות בצדו, כולל לימוד מיומנות חדשה שתשמש אותם גם בבית.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתנות שוקולד

מוצרי שוקולד מהנים לילדים ולחבריהם בכיתה

יש לא מעט הזדמנויות לילדים להיפגש גם אחרי שעות הלימודים במפגשי משחקים או במסיבות יום הולדת, בכיתה או בבית. בכל המקומות האלה הכיבוד הייחודי משמעותי מאוד, ושוקולד שאפשר להכין בסדנה בבית או במפעל ביחד הוא בוודאי תמריץ מצוין להביא אותם לשם ביחד. אם תרצו להפתיע את הילדים רק במוצרי השוקולד עצמו במשלוחים או בחבילות קטנות בתיק האוכל, יש מגוון גדול של מוצרי שוקולד לילד ולכיתה או רק לילד ולחבריו, שהוא יוכל ליהנות מהם כשתשלחו לו אותם.

לקריאה נוספת:

מתנות שוקולד ליום הולדת

היצע גדול מאוד של שוקולד

אין ספור פרלינים וטבלאות שוקולד בטעמים שילדים אוהבים, נטולי אלרגנים ועשויים בדיוק כפי שאתם רוצים שיהיו, ואפילו גרסאות טבעוניות למי שבאמת רוצה לאכול בריא בלבד. השוקולדים האלה הם בדיוק מה שהכי נוח לתת להם, משום שאין ולו ילד אחד שלא אוהב שוקולד ועוד בטעמים מפתיעים מאוד. חפשו את הטעמים ואת מארזי השוקולד השימושיים שלנו לילדי כיתה א' והזמינו להם את מה שהם אוהבים כדי להראות להם שי שמי שמעריך מאוד את המאמצים שלהם להגיע להישגים.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר