מארזי שוקולד לכנסים – טרנד של מתיקות

מאות אלפי מארזי שוקולד נרכשים וניתנים מדי שנה בישראל לרגל אירועים משמחים כמו לידה, חתונה, ימי הולדת וימי נישואין. אבל בשנים האחרונות 'פרצו' המארזים את תחומי הרומנטיקה והמתיקות ונחתו בעולמות הגיבוש והכנסים העסקיים. מרימים גבה? כנראה שטרם נכחתם בכנס שכזה, שבתחילתו או בסיומו הוענקו מארזי שוקולד מפנקים לנוכחים. כי לכל אירוע מגיע הרגע המתוק שלו… מארזי שוקולד לכנסים – בואו נדבר על זה קצת.

מארזי שוקולד לכנסים – שאלות ותשובות

מה ההבדל בין מארזי שוקולד לכנסים לבין מארזים אחרים? ההבדל העיקרי בין שני הסוגים טמון בהיעדר הלבבות ומשפטי האהבה במארזי הכנסים, כאשר במקומם אפשר לשלב מסרים של חריצות, גיבוש, שיתוף פעולה, הדדיות, עבודת צוות וכדומה. מבחינת השוקולדים עצמם, רצוי להימנע משוקולדים בצורת לבבות או סוכריות בצורת נשיקה. גם סוכריות גומי או אחרות המתאימות יותר לילדים, פחות יתאימו לכנסים ואירועים עסקיים (באופן טבעי). מעבר לכך – זה עניין של טעם בלבד, כך שיכולה להיות התאמה בין השוקולדים הללו לאלו של ציפורי האהבה או היולדת הטרייה…

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

היכן רוכשים מארזי שוקולד לכנסים? התשובה היא אצלנו! 'שוקולד של קוביות' מציעים היצע גדול של אפשרויות בפני הרוכש המתלבט. השוקולטיירית של 'שוקולד של קוביות' , קרן תורג'מן, הפכה את את המתיקות למקצוע ומציעה לכל מתעניין את הטוב ביותר, דבר הכולל מארזי שוקולד, סדנאות שוקולד, ערכות פונדו ושפע מתנות המשולבות עם מתוקים.  שפע האפשרויות מעניק לכם אפשרות בחירה אמיתית. אז נצלו אותה! ערכו בדיקה מקיפה באשר להיצע הקיים, ודאו התאמה לבקשות ולדרישות שלכם, התרשמו מהמארזים המוצעים לכם וביחרו את המתאים ביותר לכנס החברה שלכם.

כמה עולים מארזי שוקולד? טווח המחירים רחב מאוד ומתחיל בעשרות שקלים למארזים קטנים ופשוטים למדיי, ועד פי שלושה למארזים גדולים, מהודרים ומרשימים. פעמים יש הנחה (תלוי במארז, בכמות ובעונת הקנייה), בעיקר כאשר מדובר במספר מארזים גבוה. חשוב לתת את דעתכם על המחיר אך תמיד חשוב לזכור שאיכות המארז והמוצרים שבו הם הדבר החשוב ביותר ולא המחיר. מארז עם שוקולד שאף אחד לא יאהב, עדיף פשוט לא לתת. שוקולד של קוביות מציעים מארזי שוקולד בלגי איכותי המותאמים לכנסים. ושאלה אחרונה –

איך בוחרים שוקולדים מבין כל הסוגים? מומלץ להתייעץ עם המוכרים והמומחים, לנסות לדלות מידע מהמגיעים לכנס או מכריהם ולהימנע מסוגי שוקולד הטומנים בחובם סיכון גדול מדי (כלומר, כאלו שאנשים רבים לא אוהבים).

 מארזי שוקולד לכנסים – שילוב של ביזנס ופלאז'ר

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר