מארזי שוקולד לאירועים – איך עושים זאת לבד?

כיום המגמה במתנות היא להכין שוקולד לבד ומארזי שוקולד לאירועים. הרכבת מארזי שוקולד לאירועים נותנת תחושה של השקעה, ומלבד זאת מאפשרת מרגוע ויכולת לקחת פסק זמן וליהנות מסדנה מושלמת ומרגע של יצירה נהדרת לבד, עם בן זוג עם חברים ועם המשפחה. אז כיצד מכינים מארזי שוקולד לאירועים? המומחים של 'שוקולד של קוביות' מסבירים.

אם בחרתם להכין מארז שוקולד לבד, בין אם בסדנה בשוקולד של קוביות או בין אם באופן עצמאי, חשוב לדעת כי הכנת שוקולד זה ממש מדע מדויק. כדי להכין שוקולד חשוב לדעת כי המרכיבים בהכנת שוקולד הם נמדדים בכמויות מדויקת, וחשוב לדעת ממה מכינים שוקולד.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז ממה מכינים שוקולד מריר?

הכנת שוקולד מריר מורכבת מעיסת קקאו, חמאת קקאו וממתיק. יש כאלו שמכניסים בשוקולד מריר גם וניל או תבלינים כדי לייחד אותו, ובשוקולד חלב ניתן להוסיף גם אבקת חלב. חשוב לא להוסיף מים לשוקולד על מנת לא להקשות אותו.

אופן ההכנה

על מנת להכין את השוקולד שלנו יש לשלב בין עיסת הקקאו לחמאת הקקאו ביחס של שלוש עיסות לחמאה אחת. בנוסף אפשר להמתיק את אחוזי הקקאו המוצק על ידי אחוזי המתקת הקקאו.

יש להמיס את העיסה והחמאה בחום, ועדיף לא לעבור את 45 המעלות על הגז בתנור  או במיקרו ויש לבחוש מידי פעם עד לקבלת נוזל חלק וללא גושים. פעמים רבות אנו רואים קונדיטורים בודקים את השוקולד עם מדחום, אך אין צורך לעשות כן. פשוט חשוב לא לעבור את 45 המעלות בחום המיקרו, התנור או הגז, יש להוסיף ממתיק ולטעום.

לאחר שהשוקולד שלכם מוכן, יש למזוג אותו לתבניות שוקולד מיוחדות, להקפיא אותו, ושהוא קשה להוציא אותו מההקפאה ומתבניות הגומי. לבסוף יש לעטוף אותו בניירות כסף צבעוניות, לאחר מכן ניתן להכניס אותו לצנצנות מיוחדות, לעטוף בסרטים, להוסיף ברכות מיוחדות, ולהגיש לאנשים שאתם אוהבים!

איזה תבניות שוקולד מיוחדות ניתן לרכוש?

כיום ישנם מגוון תבניות שוקולד  מיוחדות ביניהן: תבניות בצורת מטבעות שוקולד, תבניות בצורת לבבות, פרחים, חיות חמודות, פיות, פרלינים, כפיות, אגוזים, ועוד. כיום ניתן למצוא תבניות כמעט בכל צורה ואפשר למצוא את התבניות בכל סופר מרקט ובכל חנות לאפייה. חשוב למצוא תבניות עשויות גומי גמיש, ויש לשמן את התבנית בחמאה או בספריי שמן לאפייה לפני ההקפאה על מנת שהשוקולד יצא הצורה חלקה לאחר הקפאתו.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר