מארזי שוקולד ליולדת

שוקולד הוא טעם הילדות של כולנו, יש לו טעם מרגש ומאוד ממכר, שגורם לנו ליהנות ממנו גם כשאנחנו מתבגרים. כידוע בתוך השוקולד יש מרכיבים פעילים שמייצרים אצלנו בגוף אנדורפינים, שגורמים לנו להיות יותר נחשקים, מאוהבים ולהתרגש. בנוסף לכך, ידוע כי אם שזה עתה ילדה זקוקה לחום ואהבה בכדי שתוכל להכיל את הנס שהתרחש בגופה ולאהוב את התינוק הרך כמה שיותר.

מתנות לידה: שוקולדים!

אומנם בעת ההנקה עוברים אותם אנדורפינים בגוף, אך לא כל האימהות מצליחות או מסוגלות להניק, על כן חשוב לפנק אותן בשוקולד איכותי וטעים שייצור אצלן בגוף אהבה גדולה. מתנות ללידה בדמוי שוקולד זה רעיון מצוין! "שוקולד של קוביות" נוצר במטרה להמתיק את יומם של כולם, כולל את אותן אימהות לתינוק רך וחדש שזה עתה הפך להיות חלק מהמשפחה. אין ספק כי המתנה הטובה ביותר אחרי לידה ואחרי סבל כה גדול, היא ליהנות ממגוון מארזי שוקולד ליולדת, שיעשו לה טוב בלב ובפה.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למידע נוסף על מארזי שוקולד מתנה

מתנה ליולדת

אחרי שחברה טובה יולדת בדרך כלל אין זמן לחפש אחר מתנות ללידה עבור התינוק החדש, מה גם שתינוק שזה עתה נולד בדרך כלל אינו זקוק לבגדים יפים או אפילו לדובי חדש ומי שצריך לדאוג לה זו האמא שלו, שעברה חוויה קוסמית אבל מאוד קשה פיזית. עד לפני כמה שנים היינו פשוט שולחים זר פרחים עם בלונים, אך נראה שבתי יולדות רבים בארץ אינם מאשרים נוכחות של בלוני הליום או של פרחים בחדר היולדת, מאחר שהשניים לוקחים את החמצן מהחדר ובכך עלולים לסכן את הילודים הרכים שזקוקים לחמצן הזה. מה שנשאר הוא פשוט לשלוח מארזי שוקולד ליולדת, בלי לסכן אותה, את התינוק שלה ואת כל שאר האנשים בחדר. השוקולד מגיע באריזה מתוקה להפליא, שרק מלהסתכל עליה יגרום לה לחייך חיוך ענק.

מארזי שוקולד ליולדת

אז אם את מחפשת מתנות ללידה, השוקולדים של "שוקולד של קוביות" איכותיים מאוד, מיוצרים בעבודת יד בשונה מכל שוקולד שהכרתם המיוצר באמצעות מכונה במפעל, וזה כאמור רעיון מצוין בתור מתנה ליולדת. כל קובייה בשוקולד נעשית באהבה גדולה תוך כדי מחשבה על מי שהולך ליהנות ממנה. חומרי הגלם עמם נעשה שימוש באיכות הגבוהה ביותר, עומדים בתקן המחמיר ביותר, כך שאין חשש מפני תוקף או ניקיון. היולדת שלכם יכולה ליהנות ממארז איכותי ומיוחד עבורה, שיעשה לה נעים וטעים ואפילו יאפשר לה לארח את המבקרים שלה עם שוקולד איכותי ומפנק. תשכחו מכל שאר המתנות הלא שימושיות, "שוקולד של קוביות" עם מארזי שוקולד ליולדת זו המתנה המושלמת.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר