מארזי שוקולד לדרך חדשה

כאשר מישהו שאנחנו אוהבים או מכירים יוצא לדרך חדשה, פעמים רבות אנחנו מחפשים מתנה שתקלע בול לדרך חדשה אליה הוא יוצא. המתנה שאנו מחפשים עליה להיות מתנה סמלית אך כזאת שתותיר לו טעם טוב, ותישאר עמו ותוכל ללוות אותו לכל מקום שהוא יוצא. אז אילו מארזי שוקולד לדרך חדשה ניתן להזמין משוקולד של קוביות? כמה אופציות בהמשך.

מארזי שוקולד לדירה חדשה – דירה חדשה מלווה בהמון מאמץ, אך מצד שני דירה חדשה היא הזדמנות מרגשת לעיצוב מחדש והתחלה חדשה. בחרו כעת מארז שוקולדים מפואר לדירה החדשה, ותוכלו לגרום לאדם שעושה את הצעד,  לאושר רב. בין המארזים: צנצנות מקסימום להתחלה חדשה שלאחר סיום השוקולדים הטעימים ניתן לאחסן בצנצנות תבלינים, עוגיות, שוקולדים חדשים ואפילו פריטי נוי ותכשיטים.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ערכת מתוקים לכל חודש בשנה לעבודה חדשה – ערכת מתוקים בכל חודש בשנה היא ערכה מלאת צנצנות קטנות ומפתיעות. בערכה יש צנצנות שכל צנצנת ניתן לפתוח בכל חודש בשנה. בצורה זאת אוכלים שוקולדים בצורה מבוקרת ונהנים בכל חודש מטעמי שוקולד חדשים. בצורה זאת האדם לו הענקתם את המתנה יוכל לדעת כמה זמן הוא מחזיק מעמד בעבודה החדשה.

כדורי שוקולד שקופים  לתפקיד חדש – כדורי שוקולד שקופים  מעולים לתפקיד חדש והם מהווים אלמנט מיוחד ומעוצב למשרד החדש. אם מישהו שאתם אוהבים נמצא בתפקיד חדש תוכלו להעניק לו את כדורי ההפתעה השקופים שלנו. את הכדורים הוא יכול לחלוק עם חבריו למשרד, ובכך גם ליהנות ממתנה חדשה וגם להתחבב על חבריו למשרד.

הכנת מארזים בסדנת שוקולד לאנשים שאתם אוהבים

אם יש מישהו מיוחד בחייכם ואתם רוצים להכין לו מארז חגיגי להתחלה חדשה זה הזמן להכין לו מארז חגיגי בסדנת שוקולד של 'שוקולד של קוביות'.

הצוות של שוקולד של קוביות מזמין אתכם לסדנאות מיוחדות להכנת מארזים חגיגיים ומיוחדים לאנשים שאתם אוהבים. המארזים שלנו מתאימים למי שרוצה להפתיע את האנשים שהוא אוהב עם שלל מארזים שמוכנים מהלב.

בסדנה תוכלו להכין מארזי מתנה למי שעובר לדירה חדשה, למי שמתחיל עבודה חדשה או תפקיד חדש. הכנת המארזים היא חוויה ייחודית, היא כרוכה בהכנת שוקולדים מכל הלב, והיא חוויה שנזכרת לכל החיים.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר