סדנת שוקולד בבנימינה

גרים בבנימינה, זכרון יעקוב והסביבה? מחפשים פעילות מדליקה, מקורית ויצירתית? סדנת שוקולד בבנימינה אותה אני קרן מעבירה באהבה גדולה בכל רחבי הארץ כבר 7 שנים תאפשר לכם להיכנס למעמקיו של אחד מחומרי הגלם הקסומים והמרתקים בעולם הלא הוא השוקולד.

בסדנא תחושו, תגעו, תראו, תשמעו ותטעמו שוקולד. הסדנא מובנית בצורה כזו שכל אחד יכול ללמוד תוך זמן קצר לעבוד עם חומר הגלם ולהכין ממנו תוצרים נפלאים, אסתטיים ולא פחות חשוב – טעימים.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

למה דווקא שוקולד?

רובנו נמצאים בשגרה יומיומית שיכולה בשלב מסוים קצת לשחוק אותנו הן מבחינה מעשית והן מבחינה מנטלית כלומר הגוף והמוח נכנסים למצב של אוטומט. כשמגיעים למצב כזה, אפילו קצת קודם, זה בדיוק השלב לעשות סטופ ולהכניס לחיים פעילות מרגשת, כייפית, משהו בשביל עצמנו שיאפשר לנו לטעון מצברים, להרגיש טוב, קצת לצחוק ובעיקר להנות.

עם סדנת שוקולד בבנימינה ניתן לא רק לצאת קצת מלוח הזמנים הקבוע של היומיום, אלא גם להנות מתכנים מעניינים ופעילות שוקולדית שבה כל החושים לוקחים חלק. זו יכולה להיות פעילות לכל המשפחה – הורים וילדים, פעילות מגבשת לקבוצת מנהלים בחברת הייטק, סדנת העשרה לקבוצת מתנדבים או לכל אחד אחר.

סוגים של סדנאות שוקולד בבנימינה

  • סדנאות כימי כיף או ימי גיבוש לעובדים
  • סדנאות העשרה
  • סדנאות לימי הולדת
  • סדנאות שוקולד למסיבת רווקות
  • סדנאות לילדים בכל הגילאים
  • סדנאות שוקולד בבנימינה לקבוצות קטנות של בין 20-50 אנשים
  • סדנאות שוקולד בבנימינה לקבוצות גדולות של בין 50-300 אנשים
  • סדנאות שוקולד בבנימינה לגמלאים

במהלך הסדנא נזכה לעבוד, לגעת, לפסל, ליצור ולהכין סוגים שונים של שוקולד במגוון של צורות, צבעים וטעמים. תתנסו בעבודה עם שוקולד בלגי איכותי של חברת קליבו. נכין פונדו משוקולד, טבלאות שוקולד, סוכריות שוקולד, פרחים משוקולד והיד עוד נטויה. בסוף הסדנא כל אחד ואחת מהמשתתפים יצאו עם מארז שוקולד מפנק ומהודר.

היופי שבסדנת השוקולד הוא שאתם לא צריכים לדאוג לשום דבר – אנחנו דואגים להכל: לתכנים, לחומר הגלם ולעוד הרבה הפתעות. אפשר להעביר את הסדנא לקבוצה אחת או לחלופין לחלק אותה לכמה קבוצות, זאת במידה וכמות האנשים גדולה. הסדנא מתאימה לכולם – גדולים וקטנים, כל מי שאוהב שוקולד מיד יתחבר. אז כל מה שאתם צריכים לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם ממש כאן באתר ואנחנו נחזור אליכם לפרטים נוספים ממש בקרוב.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר