סדנת שוקולד לפורים

מעוניינים ליהנות בחג הפורים? מחפשים את אותה חוויה שתעניק לכם הנאה מתוקה? שוקולד של קוביות מציעים לכם ההורים, הילדים, בעלי העסקים וקבוצות החברים סדנאות שוקולד חווייתיות לחג הפורים.

חגיגה פורימית מתוקה – אצלנו או אצלכם?

אנחנו מציעים סדנאות שוקולדיות לפורים בכל מקום בו תבחרו, אם מדובר בסטודיו האינטימי שלנו ברחוב הברכה בכרכור ואם מדובר על האולם או חדר הישיבות שבמקום העבודה או בביתכם. השוקולטרית שלנו קרן תגיע עד אליכם עם כל הציוד הנדרש לקיום סדנת שוקולד מהנה וטעימה, גם בשבת חג.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנת שוקולד לפורים – גם לילדים וגם למבוגרים?

סדנאות השוקולד היוקרתיות של שוקולד של קוביות מתאימות לאירועי יום הולדת, מסיבת רווקות, סדנאות גיבוש משפחתיות, מקומות עבודה שמעוניינים להעניק לעובדים שלהם חוויה מתוקה לפורים, לבני נוער, לגילאי הזהב המתגוררים בבתי אבות ודיור מוגן, לוועדים וכמובן לזוגות שמעוניינים ליהנות ממלאכת יצירת השוקולד יחדיו.

סדנת שוקולד לילדים – מתאימה לילדים החל מגיל 5 ועד לגיל 14. באם מעוניינים לצרף לסדנא ילדים קטנים יותר, חשוב להגיע עם ליווי של אחד ההורים. הסדנאות יכללו הצגת יצירות שוקולד מעניינות לילדים ולאחר מכן יצירה באמצעות שוקולד בלגי איכותי שתכלול הכנת ארטיקים משוקולד, סוכריות שוקולד, ליצנים לפורים ועוד.

סדנאות הורים ילדים לפורים – סדנאות חווייתיות בהן הילדים וההורים יוכלו להפעיל את כל החושים שלהם ולתת דרור ליצירתיות שלהם כאשר הנושא העיקרי יהיה כמובן, חג הפורים.

סדנאות הפתעה לפורים – סדנאות ההפתעה מתאימות לאירועי ימי הולדת למבוגרים, מסיבת רווקות ומסיבות טרום גיוס.

סדנת פורים לעובדים – יש אפשרות להזמין סדנת שוקולד מתוקה גם למקום העבודה ולראות כיצד העובדים והמנהלים נהנים מיצירה משותפת של יצירות שוקולד אותן הם יוכלו לקחת למשפחותיהם.

הסטודיו הביתי בכרכור מארח מדי שנה ילדים, בני נוער, מבוגרים ובני גיל הזהב שמעוניינים להתנסות, ליצור, לעצב ולעבוד עם שוקולד בכל מיני טכניקות. קרן תורג'מן, מהנדסת במקצועה שהחליטה להפוך את תחביבה למקצועה ופתחה את סטודיו שוקולד של קוביות, היא הרוח החיה מאחורי סדנאות השוקולד המהנות והיצירתיות.

במהלך הסדנאות המשתתפים לומדים אודות ההיסטוריה של השוקולד ומגלים נתונים חדשים ומפתיעים. לאחר מכן הם מתחילים לעסוק בצד המעשי יצירתי והמהנה כל כך. סדנאת שוקולד של פורים תעסוק ביצירת שוקולד בצורות שונות המתאימות לחג ובעוד כל מיני הפתעות מתוקות הקשורות אל חג הפורים. כל יצירות השוקולד יהיו עשויות משוקולד בלגי איכותי, הקבוצות קטנות, היחס הוא אישי וכל סדנה אורכת כשעתיים.

שוקולד של קוביות – משלוח מנות פורימי משוקולדים

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר