סדנת שוקולד בחדרה

מחפשים פעילות שתדליק ניצוץ בעיני המשתתפים? פעילות מרתקת, כיפית, שמעלה חיוך על פני כולם, כזו שאי אפשר לשכוח כל כך מהר? התשובה שלכם היא סדנת שוקולד בחדרה.

הסדנא מתאימה לכל סוגי הקבוצות בכל הגילאים: סדנת שוקולד בחדרה לעובדים למטרת גיבוש או יום כיף, סדנת שוקולד בחדרה לכל המשפחה, סדנת שוקולד למסיבת רווקות בחדרה, סדנת שוקולד לכל המשפחה, סדנת שוקולד לגמלאים ועוד. אפשר לארגן סדנת שוקולד לכמות קטנה של אנשים, כלומר ל-15 או 20 משתתפים או אפילו לבנות סדנא למאות משתתפים ולחלק את הקבוצה הגדולה לקבוצות גדולות, כלומר לכמה סדנאות.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנאות שוקולד בחדרה – מה בתכנית?

במהלך הסדנא יקבלו המשתתפים סינרים, נתחיל בהסבר קצר על נפלאותיו של הקקאו ומשם מיד לעבודה. נייצור, נפסל, נטמפרר, נטעם ונתרגש ממגוון פעילויות המשלבות שוקולד.

סדנת שוקולד היא סדנא ייחודית שבה כל החושים משתתפים והיא נמשכת בין שעה וחצי לשלוש שעות.

מדובר בשילוב מושלם בין ידע מקצועי, כיף והנאה טהורה. כל המשתתפים יוכלו אחר כך לחזור הביתה ולהכין בעצמם מגוון של צורות, טבלאות שוקולד בטעמים, פרחים ופונדו שוקולד ולהשוויץ בפני החברים ובני המשפחה הקרובים. כולם משתתפים ולוקחים חלק פעיל בסדנא, כולם נוגעים בשוקולד, כולם מרגישים אותו ולא פחות חשוב, כולם טועמים ממנו. בסוף הסדנא כל אחד ואחת יוצאים עם מארז שוקולד יפהפה המכיל את מוצרי השוקולד השונים שהכנו ביחד.

סדנת שוקולד בחדרה

סדנאות שוקולד בחדרה עם קרן – למה אני?

השקעתי המון זמן, מחשבה ויצירתיות בבניית הסדנא. התכנית מאורגנת ומסודרת בצורה הגיונית, יש רצף והרבה היגיון מאחורי התהליך בכדי לאפשר הנאה לצד למידה פרקטית. הסדנא שלי מושקעת בטירוף, החל מהשוקולד איתו בחרתי לעבוד – שוקולד בלגי בוטיק ייחודי של חברת קליבו, דרך התכנים והצורה שבה הם מועברים על ידי ועל ידי הצוות שלי, הציוד אותו אני מביאה אליכם ועד האריזות המרהיבות שלי. לא רק שהסדנא נותנת תמורה מדהימה להשקעה שלכם, היא גם משהו שזוכרים אותו לעוד הרבה זמן, חוויה בלתי נשכחת.

אז כל מה שנשאר לכם לעשות הוא להשאיר את הפרטים שלכם, כאן למטה באתר ותוך זמן קצר נחזור אליכם עם כל הפרטים לתכנון סדנת השוקולד הבאה בחדרה.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר