מתנה לחברה – סדנת שוקולד מדליקה

כאשר אתם חושבים על מתנה לחברה הכי טובה, סדנת שוקולד מבית 'שוקולד של קוביות', היא מתנה מקורית, כיפית שיוצרת גם חוויות מדהימות וגם מלא אלמנטים משוקולד בלגי איכותי שאתם מכינים ויכולים לקחת עמכם לבית! בנוסף לשוקולד של קוביות מגוון מארזים שניתן להזמין ולשלוח לכל מקום.

אז מה עושים בסדנא?

בסדנא למדים על נפלאות השוקולד אבל בעיקר יוצרים בשוקולד, מערבבים חומרים שונים, טועמים, ונהנים מכל המתוק והכיף שיש לחומר הממכר והנפלא הזה להציע.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז כפי שהזכרנו, סדנת שוקולד היא מתנה נפלאה שכיף להעניק לחברה. אבל מתי כדאי לתת אותה, ולאיזה אירועים היא מתאימה?

למסיבת רווקות – מסיבות רווקות היא אירוע אידיאלי לסדנת שוקולד. במסיבת רווקות מתקבצות כל החברות של הכלה בסדנא פרטית עם מנחת הסדנה שהיא שוקולטרית בעלת ניסיון ורזומה רב בתחום, וכולן נהנות מסדנא אישית שכוללת הכנת מתנות אישיות ומתנות לכלה, צחוקים, ברכות, וחוויות.

ליום הולדת – כאשר אתם רוצים לחגוג יומולדת לחברה הכי טובה שאוהבת שוקולד משובח, סדנת שוקולד היא דרך מעולה לחגוג. כאשר אתם מפתיעים את החברה ביום שכולו מתוק, אתם מפנקים את החברה הכי טובה עם מתנה מקורית וכיפית.

למסיבת אירוסין – אם אתם רוצים לחגוג לחברה מסיבת אירוסין עם כל החברות ובנות המשפחה תוכלו תמיד לחגוג זאת עם המון יצירה בשוקולד, הכנת ממתקים כמו שנהוג במסיבות אירוסים ואפילו חלוקתם לאחר הסדנא גם לגברים שבמשפחה.

ליום כיף – לפעמים פשוט כיף לצאת ולבלות. יום כיף הוא יום שאתם לוקחים לעצמכן, עם חופש מוחלט מהילדים והעבודה. ביום כזה כיף ליצור, לעשות משהו יוצא דופן, וליהנות מהמון מתוק.

סתם כדי לחגוג את החיים!

סדנת שוקולד היא סדנה מקסימה שבה אתם יכולים ליצור לא רק חוויות מדהימות אלא גם מתנות לכל מי שאתם בוחרים. בסדנא תוכלו ליצור מתנה למי לחברה הכי טובה, כי יש לנו בשוקולד של קוביות מתנות של שוקולד מיוחדות מקוריות. בסדנא ניתן לבנות מתנה שמותאמת אישית, לבחור את המתוקים את האריזה ואת ההקדשה. בסוף הסדנא תוכלו להעניק את המתנה לחברה שלה הקדשתם את היום המיוחד הזה, ובכך לסכם את היום המדליק שהקדשתם לה.

הילדה חוגגת יום הולדת? כנסו למידע נוסף על יום הולדת לבנות.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר