סדנת שוקולד לקבוצות
חידה: איך מעסיקים בענין רב 100/200/300 משתתפים מבלי לשכור אולם או מסעדה או פאב? איך מציינים אירוע לכזו כמות של אנשים ושזה לא יהיה שוב מסעדה או ערב קריוקי או פעילות מים כלשהיא? איך מארגנים פעילות למספר כזה של אנשים בלי לדאוג ללוגיסטיקה יקרה של ציוד ותשתיות יקרות עם אישורים ממכבי אש משרד הבריאות משטרה ומד"א? והכי חשוב: איך דואגים שהמשתתפים יצאו עם מזכרת מהאירוע ושזה לא יהיה שוב פעם מגנט… במילה אחת: סדנא בשתי מילים סדנת שוקולד בשלוש מילים – שוקולד של קוביות!
Main Banner
סדנאות שוקולד לקבוצות זו ההתמחות שלנו, אנחנו בשוקולד של קוביות נדאג להכל, לא צריך מקפיא לשוקולד, לא צריך אפילו חשמל. נוכל לבצע סדנא בכל מקום סגור ממוזג במשרד או בבית או באולם אנחנו נדאג לחומר גלם (שוקולד כמובן) לאביזרי הקישוט ולאריזות המפורסמות המגונדרות שלנו יש חשמל ויש מקפיא ?מעולה! נפנק אתכם בהמון שוקולד נוזל ומבעבע נפסל וניצור בשקולד צורות פרחים סוכריות שוקולד על מקל והדמיון פורח.. בשוקולד של קוביות נוכל לנהל סדנת שוקולד בקבוצות מרובות משתתפים נוכל לפצל את הקבוצות או להדריך את כולם בבת אחת מפקפקים? אתם מוזמנים לשאול את דלתא ביגוד, LIVEU, אמדוקס ישראל, סיסקו ישראל והרשימה עוד ארוכה. סדנאות שוקולד לקבוצות אתם רק תבחרו את המקום ורמת האבזור של המקום ואנחנו נדאג לכל השאר!
סדנאות שוקולד לקבוצות: לא רק לעסקים וארגונים סדנת שוקולד קבוצתית זוהי הזדמנות מצויינת לפעילות מגוונת קלה נעימה וטעימה. סדנת שוקולד למשפחה המורחבת בואו עם כל הילדים החתנים הכלות הגיסים והדודות תביאו גם את הנכדים זה שבצבא וזה שבגן חובה הם ישמח להעניק לסבא או לסבתא מתנת שוקולד מאויירת שהם בעצמם הכינו תרצו מקום לחגוג? אין בעיה נשמח לשמור עבורכם מקום נהדר בוילה בהרצליה מקום משפחתי אינטימי מכובד ולא יקר אתם רק תשלחו את ההזמנות ותודיעו לכולם על מועד ושעה ואנחנו נממש את ההבטחות החוויה וההנאה עלינו (וגם השוקולד) אנו עורכים גם סדנאות שוקולד לקבוצות גדולות.
היתרון הגדול בסדנא קבוצתית שכזו היא שהיא מהווה פעילות שמתאימה לכולם. לכל חבר במשפחה מורחבת שכמובן מורכבת ומגווונת מפעוטות ומתבגרים, מילדים ומקשישים. אז תצטרפו למשפחות ותצטרפו לחברות שכבר נהנו מסדנת שוקולד קבוצתית בשוקולד של קוביות!
צלצלו עכשיו - 052-4305080 כשר