סדנאות שוקולד לראש השנה

בישראל קיים נוהג בו העובדים מקבלים ממקום העבודה מתנות לחג. חלק מהמעסיקים פונים לאותה חנות קבועה אליה הם פונים מדי שנה ומבקשים קטלוג מתנות ממנו הם בוחרים את אותה מתנה או שתיים שמתאימה לתקציב שלהם ולחגי ישראל ואילו אחרים מחליטים להפתיע את העובדים ותרים אחר אותן מתנות מקוריות לעובדים , מתנות שיגרמו להם הנאה רבה, כמו למשל סדנאות שוקולד לראש השנה.

מתנות לעובדים – מה כדאי?

מקומות העבודה נחלקים לשניים. יש את מקומות העבודה שמעוניינים לשמור על אותם הרגלים ולכן אותן מתנות מקוריות אותן הם מעניקים לעובדיהם בחגים הן פחות או יותר מתנות דומות למתנות שהוענקו להם בשנים קודמות. לעומת זאת, יש מקומות עבודה שמעוניינים במתנות מקוריות לעובדים, מתנות שיפתיעו את העובדים ויספקו להם ערך מוסף. מתנות שגרתיות יכולות להיות כל דבר שמתאים לחג ממארזי חג הכוללים צנצנת דבש, רימון, שוקולדים וברכת חג, מארז הכולל סט מגבות, כלי בית, קרמים המיועדים לטיפוח הגוף ועוד. לעומת זאת, מתנות מקוריות לעובדים יכולות להיות מתנות המותאמות באופן אישי לעובד, כך שכל עובד יהיה מודע ליחס האישי ולהערכה אותם הוא מקבל ממנהליו במקום העבודה, מארזי שוקולד לראש השנה באותם טעמים האהובים על כל עובד ועובד, סדנאות שוקולד לראש השנה ועוד.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מתנה מקורית – סדנאת שוקולד לעובדים

מתנות מקוריות לעובדים משמע מתנות יצירתיות ושונות מאלו שניתנו לעובדים בשנים קודם לכן. מקומות עבודה רבים מעוניינים לשלב את המתנה יחד עם גיבוש צוותי ויום כיף מהנה ולכן לאחרונה ניתן להיתקל במתנות מקוריות מאוד, כמו למשל סדנאות שוקולד לראש השנה. סדנאות שוקולד לעובדי החברה כוללות מספר מתנות. המתנה הסטנדרטית שתינתן במסגרת אותה סדנא היא מארז שוקולדים הכולל את כל אותם שוקולדים אותם הכינו העובדים במהלך הסדנא. המתנה המפתיעה והמהנה היא  מתנת הגיבוש ויום הכיף באמצעות שימוש בשוקולדים. בסדנת השוקולד העובדים יהפכו לשוקולטריים ליום אחד. חוויה שהם בהחלט יזכרו לאורך שנים רבות.

מה היתרונות של מתנה מקורית זו?

אם אתם שוקלים האם אכן כדאי לכם לכלול במסגרת אותן מתנות מקוריות לעובדים גם את סדנת השוקולד, הדרך הטובה ביותר היא להבין מה היתרונות של סדנא זו ובהתאם להחליט האם סדנא זו מתאימה כמתנה מהנה לראש השנה. היתרון הראשון של סדנאות שוקולד לראש השנה הוא חוויית הגיבוש המהנה אותה חווים העובדים. כל העובדים ילבשו סינרים ויתחילו ליצור בהנאה רבה ובשיתוף פעולה האחד עם השני באמצעות השוקולד. היתרון השני יהיה שבסיומה של הסדנא המיוחדת כל אחד יארוז את אותם שוקולדים אותם הוא יצר למארז אישי ודקורטיבי ויקח את אותו מארז הביתה. יתרון שלישי הוא שמדובר על שוקולד בלגי משובח (תמיד יש לוודא שהסדנא אכן כוללת שוקולד משובח), היתרון הרביעי הוא שהעובדים לומדים כיצד להכין בעצמם את השוקולדים המיוחדים שלהם.

כעת, כל שנותר הוא להחליט הוא האם גם אתם מעוניינים במתנה מקורית לעובדים שלכם לרגל החגים, מתנות שיגרמו להם להפתעה, הנאה ומתיקות.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר