סדנאות שוקולד בראש השנה

סדנאות שוקולד בראש השנה

לוח השנה העברי גדוש בחגים ואירועים משמחים. אך בין התחפושות הצבעוניות של פורים לחגיגות נס פך השמן והניצחון על היוונים, בולטת מעל כולם מסיבת השנה החדשה החלה מדי שנה בראשיתו של חודש תשרי. עבור אנשים רבים, השמחה הגדולה מתבטאת במסיבות עד אור הבוקר, אלכוהול כיד המלך, ארוחות שחיתות שאינן חלק משגרת היום-יום ועוד. אבל יש כאלו שעבורם, יש רק דרך אחת לחגוג את תחילתה של השנה החדשה – עם אינסוף מתיקות ממכרת בסדנאות השוקולד הנפלאות של ראש השנה.

"קוביות של שוקולד" – מתיקות ללא גבולות

תרשו לנו להכיר לכם את המקום עליו יספרו לכם בהנאה גלויה כל תושבי פרדס חנה – כרכור והסביבה: "קוביות של שוקולד". מה שהחל לפני שנים אחדות כעסק משפחתי קטן של אנשים שלא מתביישים להודות באהבתם למתוק הממכר, הפך עם השנים למוסד של ממש למארזי שוקולד נפלאים וסדנאות שוקולד משעשעות ונהדרות. מכל קצוות הארץ מזמינים אנשים ובעלי חברות ועסקים את שירותי ומוצרי החברה, ונהנים משוקולד בלגי מובחר, מעיצובים מקוריים ויצירתיים, ומתחושה שלא ניתן להתעלם ממנה – כאן אוהבים שוקולד, והרבה!

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

הסדנאות ב"קוביות של שוקולד" – ללמוד מהמתוקים ביותר

כאמור, גולת הכותרת של החברה המתוקה מכרכור טמון בסדנאות השוקולד המתקיימות לאורך כל השנה בניצוחם של בעלי המקום. סדנת ראש השנה נחשבת לאחת האהובות במיוחד, והביקוש עבורה מתחיל להתעורר עוד מימי חג השבועות , חודשים ספורים לפני מועד תחילת השנה. הסדנה דומה במרבית שלביה לסדנאות המתקיימות לאורך השנה, עם מעט מוטיבים ומאפיינים של ראש השנה.

הסדנאות נפתחות בכינוס באחד הלוקיישנים בהן הן מתקיימות – בחנות המפעל בכרכור, בבית הלקוח, בבית העסק או החברה וכדומה. מבעוד מועד, מגיע צוות הסדנה ומבצע את כל ההכנות הנדרשות. מתחילים בהסבר כללי על עולם השוקולד, אופן הייצור שלו, משך התהליך, הסוגים המרכזיים ועוד. לקראת השלב המעשי, יכירו החניכים את הציוד איתו יעבדו במהלך הסדנה, ויכירו את אופן העבודה איתם. השלב המעשי משתנה מעט מסדנה לסדנה, אך בכללותו כולל הכנת שוקולדים מסוגים שונים ועם מכנה משותף אחד – איכות ללא פשרות ומצוינות המורגשת בכל ביס.

סדנאות שוקולד בראש השנה מתפרסות על פני כמעט יום שלם (משעות הבוקר עד אחר הצהריים), אם כי יש גמישות לגבי נושא זה וניתן לקצרם או להאריכם בהתאם לבקשת הלקוח. הסדנה, אם תהיתם, מתאימה גם לצעירים בנפש וגם לצעירים בגיל. לא תאמינו כמה ילדים שטרם למדו את לוח הכפל, יכולים להפתיע בביצועי הכנת שוקולד מרשימים. בסדנאות של "קוביות של שוקולד" תמצאו גברים ונשים, צמחוניים וחובבי בשר, ימניים ושמאלניים, אוהדי הפועל ומכבי. וכאן, בין כולי הסדנה, כולם אוהבים, כולם נהנים, כולם חברים.

סדנאות השוקולד מתאימות לקשת רחבה של אירועים, החל מימי הולדת וחגיגות בר/בת מצווה, דרך פינוק לעצמך או לבן/בת הזוג שלך ועד סדנת גיבוש לעובדים, לתלמידים, לחניכים ואף לחיילים. כי בוא נאמר את האמת – מי לא אוהב שוקולד?

אז אל תחכו יותר מדי, כי ראש השנה מתקרב ומספר המקומות מוגבל. הבטיחו לעצמכם שנה חדשה ומתוקה במיוחד עם סדנאות השוקולד של "קוביות של שוקולד". בתאבון!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר