מתנות לחנוכה לוועדים
הוועדים כבר מזמן לא מסתפקים במתנות פשוטות וארכאיות. וחג החנוכה הוא חג המתנות האולטימטיבי אשר בו מקובל לחלק מתנות לכל העובדים ולשמח אותם בימי החג. ישנן דרכים שונות לתת מתנה. בוס מקורי יציע לעובדים שלו לבחור בין כמה אפשרויות ולפנק אותם במתנות נפלאות ומהודרות. בחנוכה מלבד סופגניות טעימות ולביבות משובחות אפשר לשמח את העובדים עם דמי חנוכה מלאים במקוריות ומתיקות.

כאשר אתם מחפשים מתנות מדליקות לעובדים שלכם כדאי לפנות לחברה אשר מתמחת בנושא. חברה רצינית תספק אפשרויות רבות ותציע מתנות אשר מזוהות עם העובדים. אין דבר כיף יותר מאשר לקבל מארז יוקרתי אשר מכיל בקבוקי יין ואריזות של ממתקים, סביבונים לילדים וחנוכייה מעוצבת.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

חנוכה חג יפה כל כך

את המתנות ניתן לקבל עם לוגו מודפס של כל חברה ספציפית. אפשר להשקיע באריזה ולפנק את העובדים גם בתווי קניה, ממתקים, יינות וצעצועים שונים. כמובן שיש להשקיע בברכה מדליקה שתאיר את עיניהם של העובדים. אפשר גם באופן אישי.  את המתנות כדאי לחלק בסיום טקס קצר שיתקיים במקום העבודה או פשוט לחלק במהלך יום העבודה.
העובדים ישמחו לקבל כל מתנה, אך מתנות מושקעות במיוחד יוערכו על ידיהם פי כמה. לכן כדאי להשקיע עוד כמה שקלים ולהביא להם מוצרים ברמה גבוהה.

כמה שיותר מקורי יותר טוב

מתנה צריכה להיות מקורית. ככל שהמתנה תהיה יותר מקורית כך העובדים יעריכו אותה יותר. אם אתם מכירים את העובדים שלכם אז בוודאי תדעו לבד איזו מתנה מתאימה להם, למה הם זקוקים ומה ישמח אותם. אפשר גם להשתמש בהומור, למשל לחלק לעובדים במפעל למשקאות כוסות שתיה. חברה מקורית  מאפשרת את הדפסת הלוגו הפרטי שלכם על כל מתנה. ניתן גם להדפיס כל דבר אחר שיעלה על דעתכם.

ניתן גם לחלק מתנות שונות לעובדים שונים בהתאמה אישית. אבל חשוב שכל המתנות יהיו באותו ערך. העובדים יודו לכם ויעריכו אתכם מאוד, ויבואו עם חיוך לעבודה. חנוכה הוא אמנם חג המתנות האולטימטיבי אך ניתן כמובן לחלק מתנות בכל חג אחר כמו פסח וראש השנה.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר