מתנות לעובדים – מארזי שוקולד

אחרי האוכל או סתם כך באמצע היום, כשמגיעים אורחים, הנכדים והילדים של השכנים לביקור, אין לו תזמון מתאים הוא תמיד מפנק, נמס בפה ואהוב על כולם שוקולד. אם גם אתם מחפשים מתנות קטנות לעובדים לחג הקרוב, למסיבה שאתם עורכים, אירוע עסקי כמו כנס או תערוכה, רוצים להודות לעובדים היקרים שלכם על המאמץ או אפילו לפנק אותם, סתם כך מארזי שוקולד הם פתרון מושלם.

אצלנו בשוקולד של קוביות מכינים מארזי שוקולד לעובדים באהבה גדולה. אנו בוחרים את השוקולד הכי איכותי שוקולד בלגי שנמס בפה ופשוט אי אפשר להפסיק לאכול אותו. הצוות שלנו חי, נושם ומריח שוקולד ואורז את מארזי השוקולד בהתאם לצרכים שלכם בין אם זה התקציב שעומד לרשותכם, גודל המארז, סוג השוקולד ועוד.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מדוע כדאי להעניק לעובדים בתור מתנה מארזי שוקולד?

  • מתנה שימושית עטים, ספלים, ציוד משרדי, דיסק און קי ושאר מתנות שיווקיות לא באמת עושות טוב על הלב לעובדים שלכם. זה מאין ״עוד מתנה״. משהו שהם יניחו על השולחן במשרד, יזרקו בתיק ופשוט יגרמו להם לזכור היכן הם עובדים. לעומת זאת, מארזי שוקולד ישמשו את העובדים שלכם בבית הפרטי שלהם, עם המשפחה האהובה והיקרה להם, יהוו פתרון מעולה כשיש להם אורחים בארוחת שיש או בחג.

  • עושה מתוק על הלב שוקולד זה משהו שמשמח את כולם, בעיקר כאשר מדובר בעובדים שלכם, להם אתם רוצים להודות. זו מתנה נפלאה שפשוט עושה מתוק על הלב.

  • זה פשוט נראה טוב כשאורזים את השוקולד באריזה מפתה ונעימה לעין, זה עושה חשק ופשוט גורם לעובד להרגיש כאילו מישהו שם חשב עליו באמת.

אילו סוגים של מארזי שוקולד אנו מציעים?

מארזי שוקולד לחגים בהם נהוג להעניק מתנה לחג כמו למשל פסח וראש השנה. אם אתם רוצים לאחל לעובד חדש בהצלחה בדרכו החדשה בין אם במשרד שלכם או בין אם בדרך חדשה אליה הוא יוצא, גם את זה אנחנו עושים. ניתן לבחור בין מארז בקופסת קרטון מעוצבת, מארז בצנצנת ריבה שקופה, בכדור שקוף או בשקית דקורטיבית.

זכרו העובדים הם ההון האנושי של הארגון שלכם ובלעדיהם הדברים פשוט לא קורים. השקיעו מחשבה וזמן בבחירת מתנות לועדי עובדים. משהו שיהיה מיוחד ויגע להם בלב.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר