מתנות לועדי עובדים – מארזי שוקולד

בדרך כלל בחברות, עסקים וארגונים בינוניים וגדולים יש את ועד העובדים שלמעשה התפקיד שלו זה לייצג את כלל העובדים בארגון מול ההנהלה. כולנו יודעים שההון האנושי בכל עסק הוא זה האחראי על הצלחתו במידה רבה ובלעדיהם אף ארגון לא יכול להתקיים ולהתנהל בצורה טובה ושוטפת.

הועד הוא זה שדואג לאינטרסים של העובדים, אם למשל יש איזו בעיה שמטרידה אותם, אנשי הועד דואגים לעלות זאת מול ההנהלה. בנוסף, הועד דואג לארגן אירועים לעובדים כמו אירועי חברה או גיבוש ובאופן כללי אחראי על רווחת העובדים בשגרת העבודה ומחוצה לה. כמו למשל לדאוג להם בחג (לקטגוריית מארזי שוקולד לראש השנה) או סתם בכלל כדי להעלות את המורל, למתנות לועדי עובדים.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז אם אתם חלק מהועד, מחפשים מתנות לועדי עובדים, מארזי שוקולד איכותיים עשויים משוקולד בלגי מובחר יכולים להיות הפתרון המושלם ולתת מענה בדיוק לצרכים שלכם.

מתנות לועדי עובדים – מתי?

  • ימי הולדת יש חברות שמקפידות לברך את העובדים שלהן ביום הולדתם עם שי קטן וצנוע. פעולה זו נותנת לעובד להרגיש טוב, להרגיש שמעריכים אותו, שחושבים עליו ולכן מארז שוקולד קטן, בהחלט יכול לתת את המענה המושלם הן משום שמדובר במשהו מתוק ומתוק זה תמיד נחמד ועושה טוב על הלב והן משום שזה משיג את המטרה של תשומת הלב הזו שעובדים תמיד מחפשים.

  • חגים בפסח ובראש השנה בעיקר, נהוג לפנק את העובדים עם שי צנוע. מארז שוקולד איכותי הוא פתרון מושלם משום שהוא יכול לשמש את העובדים לערב החג עצמו לפנק את האורחים שלהם וגם סתם ככה, תמיד נחמד שיש שוקולד טעים בבית.

  • לאחר שמסתיים אירוע אם ארגנתם עבור העובדים כנס (לחצו לקטגוריית מארזי שוקולד לכנסים, אירוע שיווקי או יום גיבוש, מארז שוקולד יכול להוות בתור מתנת סיום נחמדה וממותגת.

  • כשעובד יוצא לדרך חדשה אם יש לכם עובד שנמצא יחסית הרבה שנים בחברה אך הוא כעת עוזב בין אם לתפקיד בחברה אחרת, בין אם משום שהוא עובר דירה או מדינה ואתם רוצים להביע מצד אחד את הערכתכם הכנה לאותו עובד, עשו זאת עם מארז שוקולד מתוק.

לסיכום, מתנות לועדי עובדים בכלל ומארזי שוקולד בפרט משפרים את התחושה של העובדים בארגון, נותנים להם להרגיש שיש מישהו שחושב עליהם ומעריך את העבודה הקשה שהם עושים לאורך כל השנה.

לחצו למידע על מארזי שוקולד לחנוכה.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר