רעיונות למתנות לאורחים לחתונה

אמנם חתונות הינן אירוע משמח ומרגש, אך אין כל ספק שהן דורשות מהאורחים המגיעים אליהן היערכות ומאמץ. החל מנסיעה, לעיתים ממושכת, דרך מיעוט שעות שינה ועד מציאת בייבי סיטר לילדים. וזה עוד לפני שהזכרנו את ההוצאה הכספית הכבדה הכרוכה בעניין. זאת בדיוק הסיבה מדוע עליכם, בעלי השמחה, להביע את תודתכם למאות המוזמנים שטרחו והגיעו, ולא רק באמצעות הודעה או שיחה. אז בואו נדבר על רעיונות למתנות לאורחים לחתונה…

מתנות לחתונה – רעיונות

זה התחיל כקוריוז מקורי ואדיב והפך, בתוך שנים אחדות, לאלמנט שקיים במרבית החתונות המתקיימות בישראל. בזכות התפתחות תופעת המתנות המבורכת, השתפר ללא היכר גם מגוון האפשרויות הקיים, כך שהבחירה שלכם הפכה למסובכת יותר. מעוניינים לשמוע רעיונות למתנות לאורחים לחתונה? הנה הם לפניכם.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נתחיל ממתנות בעלות צביון מסורתי יהודי, המתאימות לכולם. כיפה עם הקדשה הינה מתנה מרגשת ושימושית (כי תראו לנו בית יהודי אחד שלא מחזיק כיפה). ישנן שלל דוגמאות, צבעים וגדלים, כך שכל מה שנותר לכם זה לבחור. המחיר נע בין שקל וחצי לחמישה שקלים. מתנה נפלאה נוספת היא ספר תהילים קטן. מתאים יותר לחתונות עם מספר מוזמנים בעל רקע מסורתי-דתי גבוה, אבל לא רק. 2-5 שקלים.

נעבור לפן הקולינארי, כי אין דרך מתוקה יותר להחזיר לאורחים שלכם על ההשקעה. כאן מגוון האפשרויות באמת אינסופי, מה למשל? מארזי שוקולד מלאים כל טוב (שוקולדים, סוכריות), מארזי שוקולד לחתונה עם בובות שוקולד קטנות בצורות שונות (הכי אהוב – דובי) מלווה בהקדשה, חפיסות מיני-שוקולדים יוקרתיים בצורות רומנטיות (מי אמר לב?) ועוד. אל תשכחו פתק הודיה קטן ומרגש.

מתנות נוספות שיסבו חיוך על פני האורחים שלכם: בובות חתן וכלה דמויות לגו, תיק רשת קטן ואישי, חפיסת מסטיקים ממותגת חתן וכלה, בקבוקון זכוכית מרהיב, קופסה מהודרת לאחסון תכשיטים וחפצים אחרים, שתיל קטן ארוז בנייר מהודר ועוד

חברת "שוקולד של קוביות" תשמח לספק לכם מגוון מתנות לאורחי החתונה בקשת רחבה של מחירים. הצטרפו לאלפים שהזמינו ונהנו משירות נפלא, מוצרים באיכות גבוהה ומחירים ללא תחרות. "שוקולד של קוביות" – מתנות שמראים אהבה.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר