מארזי שוקולד לחנוכה

אחד החגים האהובים של צוות 'שוקולד של קוביות' הוא חג החנוכה, המכונה גם חג האורים. במשך כל שמונת ימי החג, אנו מציעים סדנאות שוקולד למבוגרים, ילדים, קבוצות ובני הגיל השלישי. בנוסף, כל אחד יכול ליהנות משוקולד בלגי איכותי בשלל צורות וטעמים ולהביא במתנה לארוחות החג את אותם מארזי שוקולד לחנוכה שיגרמו לכל מארח לחזור ולהיות ילד תוך שהוא נהנה מכל קוביה, סוכריה וטראפל במארז החגיגי.

חג החנוכה המתוק שלנו

אחד מהחגים היהודיים, חג החנוכה, נמשך שמונת ימים בהם העם היהודי מודה על הנצחון של  החשמונאים על היוונים. בנוסף, החג נחגג לרגל החנוכה המחודשת של בית המקדש ונס פך השמן וזאת על ידי הדלקת נרות החנוכה וקריאת הלל. ביהדות, ימי החנוכה נחשבים לימים טובים ואסור לקיים בהם תענית או להספיד אנשים, מצווה לשמוח וליהנות. מנהגי חג החנוכה באים לידי ביטוי בהכנה ואכילה של לביבות, מאכלי חלב וסופגניות ומשחק בסביבון עליו חרוטות האותיות הראשונות של המילים 'נס גדול היה פה'. בנוסף, נהוג לתת לילדים דמי חנוכה בדמות מטבעות שוקולד וכן מארזי שוקולד לחנוכה הכוללים שוקולדים בלגים איכותיים בכל מיני צורות. 'שוקולד של קוביות' מזמינים גם אתכם לקנות מארזי שוקולד איכותיים או להכין את השוקולד בעצמכם וזאת על ידי הרשמה אל אחת מסדנאות השוקולד שלנו.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

ניצחון השוקולד על היוונים – שוקולד של קוביות

שוקולד הוא אחד הקינוחים המצליחים ביותר בעולם. למעשה, ניתן לומר שהשוקולד מצליח לנצח כל אויב ויש גם כאלו שטוענים ששוקולד בריא משום שהוא מכיל תיאנינים שמגנים על השיניים מפני כל מיני דלקות ונוגדי חמצון שמגנים מפני מחלות שונות ומאטות את תהליך ההזדקנות. בנוסף, מספרים שהשוקולד משפר את פעילות המוח והזכרון, את מצב הרוח, מדיר את העייפות, מחזק את המערכת החיסונית, מונע דיכאון ותורם פעמים רבות גם להחלמה המהירה של פצעים שונים בגוף. כל היתרונות הללו והטעם המשובח שלו גרמו לרבים להפוך את השוקולד לפינוק היומי שלהם, דבר שמוביל לכך שאנשים רבים מביאים לאירועים שונים מתנות בדמות מארזי שוקולד לחנוכה אם לחברים, בני משפחה או לעובדים ושוברי מתנה לסדנאות שוקולד לחנוכה.

מארזי שוקולד לעובדים לילדים ולמארחים

מארזי השוקולד של 'שוקולד של קוביות' מתאימים כמתנת חג מתוקה לעובדים, מתנות לאהובים ומתנות לאירועים שונים. בנוסף, אנו מספקים מארזי שוקולד מעוצבים לחנוכה בהזמנה אישית למוסדות וארגונים שונים. ניתן לבחור במארזים הכוללים מטבעות שוקולד איכותי, מארז ערכת טראפלס, ערכת פונדו, מארז פרלינים בצנצנת זכוכית מעוצבת, מארז מעוצב שבתוכו פתיתי שוקולד בלגי משובח, מארז בקבוקונים מתוקים, סלסלות שוקולד ועוד. שיהיה חג חנוכה שמח ומתוק!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר