מתנה מקורית לגבר

גם גברים אוהבים מתוק, ואוהבים תשומת לב, עם אריזה נכונה ,הקדשה ושוקולדים, הם יהיו מאושרים. אחת הדרכים לפנק את הגבר בכל אירוע היא באמצעות סדנת שוקולד. אבל מהן האופיות לסדנה בה תוכלי להכין לגבר שלך מתנה מקורית?

סדנת שוקולד אישית – כאשר את רוצה ללמוד את נפלאות השוקולד תמיד תוכלי להגיד לסדנאות השוקולד של 'קוביות של שוקולד' בסדנאות שלנו תכירי את עולם השקולודץ תלמיד להכין מגוון אלמנטים משוקולד כולל פרלינים, ממתקים, חפיסות שוקולות ולמדי לפסל משוקולד והכל בקבוצות קטנות עם קבלת יחס אישי. בסוף הסדנה תוכלו להכים לגבר שאת אוהבת מתנה מקורית של מתנה משוקולד עם אריזה מרביהב והקדשה אישית.ץ

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנת שוקולד זוגית – אם את רוצה מתנה מקורית לגבר אחת הדרכים היא סדנת שוקולד זוגית. סדנה מסוג זה היא סדנה כיפית שתקרב בינכם, והיא גם תהיה דרך מקורית להעביר כל יומולדת, יום נישואין, יום כיף או חגיגה מכל סוג. בסדנה תוכלו לוות את השוקולד יחד, להכין מגוון מוצרים משוקולד, ולבסוף תוכלו להפתיע את בן סוגך עם מתנה מקורית משוקולד והקדשה אישית.

סדנה עם חברה – אם בא לך לצאת ליום כיף עם חברה ואת מקדישה את היום הזה לעצמך, תמיד תוכלי להגיע עם שוקולדים שהכנת לבית, ומתנה מיוחדת לבן זוגך. מתנה זאת היא מתנה מקורית שהכנת במו ידייך, ואת יכולה להכין לבן זוגך מתנה מדליקה ומקורית.

סדנה קבוצתית – יציאה לסדנת שוקולד עם כל המשפחה היא עוד דרך כיפית לחגוג. בסדנה תוכלו לחגוג את יום המשפחה, יום נישואין או כל חגיגיה. לבסוף תוכלי להכין מתנה מיוחדת לבן הזוג.
שלחי לבן זוגך מתנה שוקולד ייחודית!

אם את רוצה לפנק את בן זוגך במתנה שוקולד ייחודית את תמיד יכולה להזמין לו מארז שוקולד מפנק שאנו נכין עבורו עם מארז מרהיב והקדשה ממך. את המארז נשלח עבורך לכל מקום בו הוא נמצא.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר