מתנות לעובדים לפסח

בעיני מעסיקים רבים, הקושי במציאת מתנה ראויה לעובדיהם בחג הפסח גדול פי כמה מאותו קושי המתקיים לקראת ראש השנה. הסיבה ברורה: בעוד מרבית המעסיקים בוחרים בתלושי מתנה לקראת חג התפוח בדבש, בפסח מקובל להעניק משהו אישי יותר, מתנה שמעבירה מסר של הערכה וכבוד. אובדי עצות? אל תהיו! מחלקת המארזים המפנקים של "שוקולד של קוביות" תמצא בדיוק את המתנה המושלמת עבור העובדים שלכם…

שוקולד של קוביות – מתנות לעובדים לפסח

חברת "שוקולד של קוביות" ידועה בזכות שני דברים: סדנאות השוקולד הנפלאות שהיא מעבירה לקטנים ולגדולים, ומארזי השוקולד האיכותיים שהיא מספקת בכל ימות השנה. לא בכדי נחשבים מארזים אלו לאבן שואבת למעסיקים רבים בכל רחבי הארץ: השילוב בין איכות גבוהה (כי אין על השוקולד הבלגי המפורסם), נראות מצוינת (ככה זה כשהכל נעשה בידי אדם וללא התערבות מכונות) ומחירים שפויים (כולל טווח מחירים שמאפשר לכל גובה תקציב מתנות לעובדים להיות מתאים וראוי) הוא זה שמייחד את החבר'ה של "שוקולד של קוביות" והופך את המקום לסיפור הצלחה.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בחירה במארזי שוקולד ומתוקים עבור מתנת פסח לעובדים הינה בחירה בדרך הבטוחה לשביעות רצון של עובדיכם. זאת ועוד, במארז שוקולדים יש משהו אישי, מרגש ומעורר תחושות חיוביות הרבה יותר מאשר בסט כלים מהודר או מחבת ללא שמן. כולם (כמעט) אוהבים שוקולד, וגם אם לא – משהו בצבעוניות המהודרת של המארז, בליווי הפתק האישי, יוצר תמהיל מנצח של מתנה נפלאה.

למען הסר ספק, נבהיר שהשוקולדים במארזי המתנות הינם כשרים לפסח. מדובר בלמעלה מ-30 מארזים שונים, כשכל אחד מכיל עולם ומלואו. ההבדלים בין המארזים נראים בצורתם החיצונית (ריבוע, מלבן, עיגול, לב, צינור, צנצנת, בקבוק ועוד), בתכולה שלהם (שוקולד לבן, חום, מריר, סוכריות צבעוניות, עדשים, טופי ועוד) ובמראה הכללי שלהם (עטיפה, קשירות, בסיס, פתקים מצורפים וכדומה). בשורה התחתונה, כל מארז הוא חוויה בפני עצמה. אז אל תתנו לגורל להחליט עבורכם. בדקו במו עיניכם ובחרו רק את הטוב ביותר לעובדים שלכם.

מתנות לעובדים לפסח? רק ב"שוקולד של קוביות". מארזים מתוקים לעובדים מסורים. חג שמח!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר