מוצרי קידום מכירות – על שוקולד ממותג כבר שמעתם?

העולם המסחרי שלנו מציב בפנינו אפשרויות רבות לשיווק ולפרסום וכל אחת מהן יצירתית מהשנייה. הדרך האמיתית לשווק את עצמכם ולקדם את עצמכם עוברת בכל מקרה במוצרי קידום מכירות איכותיים ומיוחדים שייזכרו וייעשה בהם שימוש. בדיוק בגלל זה מוצעים לכם שוקולדים בעבודת יד שממותגים למענכם עם הלוגו שלכם כדי שתוכלו לחלק ללקוחות ולעמיתים ולפרסם את עצמכם בכל מקום. זהו המוצר הכי נחשק שאין אף אחד שיוותר עליו ויש לו בעיקר יתרונות לכל בעל עסק שרוצה לפרסם את עצמו בקלות ומבלי לפספס את המטרה שלשמה יצא להרפתקה זו.

יתרונותיו של שוקולד ממותג לקידום המכירות שלכם

  • התקציב מתאים לכל מוצר השיקול העיקרי של כל איש שיווק ואיש מכירות הוא התמורה להשקעה שלו בפעילות השיווק. כאשר אתם מחלקים מוצרי קידום מכירות אתם רוצים שיניבו לכם בעיקר לקוחות, מיתוג איכותי וחזק, שימור המוצר שלכם בתודעת הקהל ועוד. חלק מזה לוקח הרבה כסף והעלויות שלכם בדחיפת מצרים לא תמיד משתלמת בסופו של דבר. שוקולד תמיד אהוד הקהל ויש ברבה התעניינות סביבו שתנתב אליכם לקוחות בסופו של דבר. ובכל מקרה, הוא מתאים לכל היקף תקציב שיש לכם גם אם אינכם יכולים להוציא על כך הרבה.
  • תמיד ישתמשו בו ותמיד ירצו לקבל אותו אין דבר מתסכל יותר מייצור מוצר קד"מ שחשבתם עליו, השקעתם בעיצוב ובייצור שלו ושילמתם הרבה על ההפצה שלו ובכל זאת הוא מונח כאבן שאין לה הופכין. משהו במוצר לא מעניין את הקהל או שההתעניינות רגעית ולא נמשכת מעבר לסקרנות הראשונית או גרוע מזה – אתם מציעים מוצר שאף אחד לא צריך ולכן גם לא ישתמשו בו. לעומת זאת, שוקולד ממותג שנושא את השם והלוגו שלכם, אפילו את הסלוגן שלכם, על אריזת המוצר, הוא דרך נהדרת להבטיח שתהיה לו תהודה חיובית. הוא פשוט ייאכל והלוגו יישמר בזיכרון. עוד על מתנות ממותגות.
  • מארז נכון משאיר אתכם לזמן רב בתודעת הקהלעוד לא נוצר השוקולד בעבודת יד שלא רצו לאכול אותו וליהנות מהאריזה החמודה שלו. אם תבחרו נכון את המארז שבו אתם משווקים את השוקולד תגלו מהר מאוד שהוא נשאר עם הלקוחות והופך לקופסה לשימושים שונים, או לבקבוק שבו מאחסנים חומרים אחרים ועוד. בחירה כזאת הופכת אתכם לדיירים בכל בית עם הלוגו שלכם.
  • מיתוג עצמי כמוצר איכות לא משנה מה אתם מוכרים ללקוחות, שירותים או מוצרים, הבחירה במוצר איכותי ויוקרתי שנעשה מחומרים מעולים ובעבודת יד יצירתית תמתג אתכם כעסק שבוחר רק את הדברים הטובים ביותר. כמו כן, זה יוסיף להילה שלכם כמי שדואג להעניק ללקוחות יחס מפנק. שוקולד ממותג שהטעם שלו איכותי מתקשר ישירות למוניטין שלכם ומחזק אותם. מומלץ לבחור גם בצורת הגשה ייחודית כדי להוסיף לעצמכם את ההילה של איכות ויוקרה.
סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר