מתנות קטנות לעובדים

איך שהזמן רץ! עוד לא הורדנו את הקילוגרמים המיותרים של פסח ושבועות, וכבר ראש השנה וחגי תשרי נמצאים ממש מעבר לפינה. אם גם אתם מעסיקים עובדים בבית העסק שלכם, זה בדיוק הזמן בשנה להודות להם על המסירות והנאמנות, העבודה הקשה וההקרבה האין סופית. ואיזו דרך טובה יותר ישנה בעולם לומר 'תודה' מאשר שוקולד מתוק במיוחד וטעים להפליא? מתנות קטנות לעובדים – בואו נדבר קצת על מתוק…

מארז מפנק, מתנה מרגשת

חברת "שוקולד של קוביות", ועל כך יעידו רבים, הצליחה להביא את הממתק האלמותי לדרגת אמנות של ממש. לא סתם משהו מתוק ומנחם שעושה טוב על הלב ברגעים קשים, כי אם מתנה נפלאה במיוחד, שתהפוך במהרה לשיחת מסדרון על הבוס הנדיב והשוקולד המטריף… החברה הוותיקה חרטה על דגלה את כל נושא איכות וטעם השוקולד, ולא מסתפקת בפחות ממיטב החומרים מארץ השוקולד, הלא-היא בלגיה. בעלי החברה מנסים ומצליחים להעביר את אהבתם למוצרי הקקאו המופלאים לכלל הישראלים, באמצעות סדנאות שוקולד משעשעות, מעניינות ופרודוקטיביות, אשר הופכות כל אדם מן השורה לשוקולטר פוטנציאלי.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

המארזים של "שוקולד של קוביות"

באשר לתחום המתנות לעובדים, מציעה החברה לא-פחות משלושים וארבעה מארזי שוקולד שונים, גדולים וגדולים יותר, מהודרים, צבעוניים, מגוונים ונפלאים. והמחירים? פשוט ללקק את האצבעות! את המארזים מכינים באופן אישי עם הרבה הקפדה ואהבה, כדי שהכל ייצא מושלם בסופו של דבר וכל עובד ירגיש על גג העולם כשיקבל את המתנה המתוקה. בעיניי רבים, המארז עצמו מרשים ומתוק מספיק כדי לעמוד בפני עצמו כמתנה לעובד החרוץ, אך כמובן שאם תרצו להוסיף דבר מה, תוכלו לעשות זאת בחפץ לב.

בבחירת מתנות לראש השנה לעובדים, חשוב לבחור איכותי וללא פשרות. כי באותה הקלות בה תוכלו לכבוש את לב העובדים שלכם, כך גם תוכלו לחרב את האווירה וליצור מירמור וכעס תחת רושם הזלזול וחוסר האכפתיות. בדקו את מארזי המתנה וודאו שהם עומדים בסטנדרט אותו הייתם רוצים לעצמכם.

מארזי השוקולד של "שוקולד של קוביות" – מתנה מתוקה לעובדים מסורים. חגים שמחים ומהנים!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר