מארזי שוקולד ללא סוכר

שוקולד של קוביות מציע גם לכם שומרי אורח החיים הבריא ואנשים שסובלים מרמות גבוהות או לא מאוזנות של סוכר מארזי שוקולד ללא סוכר, כך שכל אחד ואחת יוכלו ליהנות משוקולד משובח בלי לחרוג מאורח חייו או לסכן את עצמו בריאותית.

דרישה גדולה לשוקולד ללא סוכר!

מדי שנה שחולפת ניתן לראות שיותר ויותר אנשים שבוחרים להימנע מאכילת מאכלים וממתקים עם סוכר וזאת משום המודעות לנזקי הסוכר ומשום מחלות שונות. מסיבה זו חברת שוקולד של קוביות מציעה לכל אחד ואחת מכם מארזי שוקולד ללא סוכר. השוקולד האיכותי של החברה הוא שוקולד גורמה מבלגיה. הוא מגיע כשוקולד מריר ללא סוכר, שוקולד חלב ללא סוכר ושוקולד לבן ללא סוכר. אחוזי מוצקי הקקאו משתנים מסוג אחד של שוקולד לשני ורוב האנשים שטעמו את השוקולד האיכותי שלנו ללא הסוכר מספרים כי מדובר על חוויית טעם איכותית שלא פחות טובה משוקולד עם סוכר. למידע נוסף על מארזי שוקולד כמתנה.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מארזי שוקולד איכותי – ללא סוכר!

שוקולד של קוביות מכין את מארזי השוקולד בהתאמה אישית לאירועים שונים, חגים והזמנות שונות. הפרלינים וקוביות השוקולד במארז עשויים משוקולד בלגי משובח ללא סוכר. אנו מספקים מארזי שוקולד ללא סוכר למגזר הפרטי ולסקטור העסקי וחברות רבות מזמינות מאיתנו מארזי שוקולד לעובדים, לארגונים, למוסדות שונים ועוד. המארזים שלנו כוללים ערכת טראפלס להכנה, ערכת פונדו קלה להכנה, ערכת זוגית להכנה של טראפלס ופונדו, צנצנת חגיגית של , פתיתי שוקולד ללא סוכר, ערכת מתוקים ביניהם ניתן לשלב גם מארז שוקולד ללא סוכר, מארז אבני דרך שוקולדיים, ערכה משפחתית להכנת פרחים מבצק שוקולד, מארז חגיגי של ערכת שוקולדים משפחתית ועוד.

נוסחת הקסם לכל אירוע

צוות שוקולד של קוביות הצליח למצוא את נוסחת הקסם לסוכרתיים ולשומרי אורח החיים הבריא. אנו מציעים לכם מארזי שוקולד ללא סוכר באיכות גבוהה ומבטיחים לכם טעם משובח ממנו תתענגו. כי היום ניתן ליהנות ממארזי שוקולד מעוצבים המתאימים לכל אירוע מיוחד ומלאים בשוקולדים משובחים ופרלינים איכותיים במילויים מסוגים שונים והכל ללא סוכר. כי אנחנו מאמינים ומלמדים שניתן ליהנות מקינוחים איכותיים גם אם אין בהם טיפת סוכר.

למי זה מתאים?

לכל קהל היעד – לכל אחד שאוהב שוקולד איכותי ואינו מעוניין בסוכר בקינוח.

לכל מי שאוהב איכות – מארזי שוקולד ללא סוכר הם מארזים שכוללים קוביות שוקולד ופרלינים משוקולד בלגי איכותי לאנשים שאוהבים שוקולד איכותי וקינוחי גורמה. השוקולד הוא של חברת קליבו, חברה בלגית שידועה בכל רחבי אירופה.

לכל אירוע – מארזי שוקולד איכותיים ללא סוכר מתאימים לאירועים מיוחדים בעבודה, כמתנות חג, כמתנה לחברה טובה ששומרת על בריאותה, לארוחה משפחתית בה יש אנשים סוכרתיים ולכל אחד שאוהב שוקולד.

אז אם גם אתם אוהבים שוקולד אבל עד היום לא מצאתם את אותו שוקולד איכותי ממנו הצלחתם ליהנות וזאת משום איסור אכילת סוכר, אנו מציעים לכם מארזי שוקולד ללא סוכר שכוללים שוקולד משובח במגוון מרקמים, טעמים וצורות.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר