סדנאות שוקולד לסוכות

אם אתם מעוניינים בחוויה מהנה לכל המשפחה בחופשת סוכות, בוודאי תשמחו לקרוא שנכון להיום תוכלו להשתתף באחת הסדנאות המהנות והטעימות ביותר, סדנאת השוקולד. ישנן סדנאות שוקולד לסוכות המיועדות במיוחד לילדים, סדנאות המיועדות למבוגרים וסדנאות שוקלד המיועדות למבוגרים וילדים כאשר המטרה של סדנאות אלו היא זמן איכות טעים של ההורה והילד יחדיו.

חופש סוכות לילדים

רוב המבוגרים מתלוננים על כך שהילדים חוזרים לבית הספר לתקופה קצרה שכן מהר מאוד בית הספר שולח את הילדים לחופשה לרגל החגים, אם מדובר על חופשת ראש השנה המתקיימת השנה בין השני לרביעי לאוקטובר 2016 או חופשת סוכות הארוכה שמתחילה ב- 16 לאוקטובר 2016 ונמשכת עד ה-25 לאוקטובר. כיוון שחופשת סוכות היא הארוכה מבין השתיים , הורים רבים מחליטים לקחת חופשה מהעבודה בימי החופש של הילדים או לשלוח את הילדים לכל מיני פעילויות מהנות וזאת על מנת שהם לא ישארו ללא מעש. אם אתם משתייכים אל אותם הורים שמחליטים על ימי איכות מהנים עם ילדיכם בחופשת הסוכות או שמא אינכם יכולים לקחת חופש מהעבודה אבל אתם מעוניינים שהילדים יחוו פעילות מהנה ולימודית, סדנאות שוקולד לסוכות יכולות הן הפתרון האידיאלי.

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

סדנאות שוקולד לילדים

סדנא שנבנתה במיוחד לילדים ומבטיחה לכל הורה פעילות יצירתית ודינאמית לילדים שלו במהלך חופשת הסוכות. בסדנא הילדים יהנו מהסבר על השוקולד ואיך מכינים אותו  ולאחר מכן הם יתחילו ליצור באמצעות שוקולד במגוון אופנים שונים, אם באמצעות ציור באמצעות שוקולד, הכנת ארטיקים משוקולד, הכנת פרלינים צבעוניים במגוון טעמים ועוד. בסיום הסדנא כל ילד יקבל את יצירות האמנות השוקולדיות שהוא יצר במהלך הסדנא. סדנאת שוקולד לילדים במהלך הסוכות תבטיח חוויה מהנה לילדים וסיפוק להורים מילדיהם המרוצים.

סדנאות שוקולד משפחתיות לסוכות

הורים שמעוניינים לנצל את ימי חופש סוכות לזמן איכות משפחתי עם ילדיהם, בוודאי ישמחו לדעת שישנן סדנאות שוקולד לסוכות המתאימות לכל המשפחה. כל המשפחה מגיעה אל סדנא זו (הורים, ילדים, סבא וסבתא, דודים ועוד) וביחד חווה את יצירת השוקולד. טרם ההחלטה להירשם אל סדנא זו או אחרת בסוכות תמיד יש לברר לאיזה כמות אנשים הסדנא מיועדת, האם היא נערכת בתאריך ובשעות שנוחות לכל בני המשפחה, שכל החומרים ניתניםפ בסדנא, שהשוקלד בסדנא הוא שוקולד בלגי משובח ושניתן לקחת את יצירות השוקולד הטעימות הביתה.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים להבטיח לילדכם חוויה מהנה ומתוקה בחופשת הסוכות או שמא אתם מעוניינים ביום גיבוש מהנה ואיכותי של כל המשפחה, הירשמו אל סדנאת שוקולד מהנה אותה מעבירים טובי המומחים בארץ וכמובן שיהיה חג סוכות שמח.

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר