מתנות מתוקות לעובדים

הם עובדים עבורכם במרץ רב בכל ימות השנה. הם מסורים לכם ולעבודתם, מנסים בכל עת לעשותה על הצד הטוב ביותר ומוסר העבודה הגבוה שלהם מפתיע אתכם בכל פעם מחדש. כעת, רגע לפני החג הכי שמח בשנה – ראש השנה – זהו בדיוק הזמן לומר להם ומכל הלב "תודה" ענקית.  תודה על המסירות, הנאמנות והאהבה הגדולה. כי בלעדיהם, כל זה לא היה קורה… מתנות שוקולד מתוקות לעובדים – בואו נראה כיצד תעלו חיוך על פניו של עובד, ובקלות.

מתנות קצת שונות לחג

ישנן מאות מתנות אותן אפשר להעניק לעובדים, אך רובן טומנות באמתחתן סיכון. כי לפגוע במדויק בטעמם של עשרות ואף מאות עובדים המגיעים מרקעים שונים, זו משימה כמעט בלתי אפשרית. מעסיקים רבים בוחרים בדרך הקלה ומעניקים תלושי קנייה לחג לעובדיהם, אך אין מדובר במתנה המשאירה חותם אישי. וכאן בדיוק נכנסים לתמונה מארזי שוקולד לעובדים, מהודרים, צבעוניים, מרשימים ומתוקים במיוחד, שצועקים בקול גדול: "תודה".

בכל שאלה או להזמנת מארז או סדנא, השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אז כדי שגם העובדים שלכם ירגישו אהובים ומוערכים בחגים המתקרבים, הכנו עבורכם רשימה מפורטת של מארזי שוקולד לעובדים המתוקים "השווים" ביותר שאפשר להעניק. תמצאו כאן מארזים אישיים, זוגיים ומשפחתיים. מארזי ברכה, מארזים מלאים בדביקות אוהבת. כאלו שיגזלו מכיסכם פחות מ-100 ₪ ואחרים שיעלו פי שלושה. אבל לכולם מכנה משותף ברור – יופי, אהבה ומתיקות אינסופית.

מארזים מתוקים גדולים

כדי שכבר מצעדי המסע הראשונים יהיה לכם ממש מתוק על הנשמה, נפתח במארזי שוקולד לעובדים הגדולים והמשפחתיים. את כבוד הראשוניות ניתן למארז שמבטיח שהעובדים שלכם לא יזללו את תכולת המארז בתוך יומיים, ובחלוף שבוע ישכחו מטוב לבכם – מארז מתוקים המחולק לפי חודשי השנה. כמה פשוט, ככה נפלא. מתוקים המתאימים לתקופה ולחודש ואשר יעניקו אהבה למשך כל השנה. עוד בקטגוריית "הגדולים" ניתן למצוא את מארז הברכות (מלבן פלסטיק מהודר ובו מתוקים בחלוקה למספר ריבועי ברכה – אושר, בריאות, הצלחה וכדומה). תוסיפו את מארז הכדורים (כדורי פלסטיק מלאים במתוקים לכל אחד במשפחה, לפי טעמו) והרי לכם שלוש אפשרויות נפלאות שלא יותירו אף אחד רעב או מאוכזב.

מארזי מתוקים גדושי קיטשיות, לבבות ואהבה אינם בהכרח מתנה אידיאלית רק בין בני זוג, ואנו כאן כדי להוכיח את זה. מארזי "געגועים לחיבוקים חמים", "נשיקות", "אהבה פורחת" הינם צבעוניים, יפים, מרגשים ומעבירים מסר חד וברור של הערכה ואהבה. אז אם אתם באמת רוצים להשאיר חותם של ממש במתנה לחג, אלו המארזים בשבילכם.

מארזי קונספט מתוקים

נסיים במארזי קונספט ייחודיים ומדליקים, כמו זה המשלב בהרמוניה אידיאלית קפה וטראפלס (ללקק את האצבעות!), או זה שיגרום לעובדים שלכם להרגיש שוב כמו ילדים (עם שלל סוכריות צבעוניות ומתוקות בצורות שונות ובבקבוקי מארז ייחודיים). בקיצור, מגוון אינסופי, מסר אחד – תודה, אנחנו אוהבים ומעריכים אותך.

לתת זו המתנה הכי גדולה שאפשר לקבל. מתנות מתוקות לעובדים – יוצרים חג של שמחה ואהבה. שנה טובה!

סדנאות שוקולד מתוקות ומהנות לכולם! סדנת שוקולד זה רעיון מצוין לגיבוש או סתם ככה בשביל הכיף!
לפרטים התקשרו - 052-4305080 כשר